Aston Martin Virage Niezawodność

Model Virage jest obecny na rynku od dziesięcioleci. Ta generacja została wprowadzona na rynek w 2011 roku i miała na celu znalezienie się pomiędzy modelami DBS i DB9. Samochód miał autentyczny sportowy wygląd Astona Martina z jego smukłym i ostrym projektem ciała. Został on wyprodukowany na bardzo niską skalę i na świecie jest tylko 1001 egzemplarzy modelu Virages.

Przegląd

Stary model Virage był znany w tamtym czasie jako jeden z najszybszych samochodów. Ten nowszy model posiada silnik V12 5.9 L AM11, który sprawia, że zero do 60 mph w 4.6 sekundy. W tamtych czasach był to niezwykle wysoki wynik. Oprócz tego, silnik produkuje 490 KM i 420 lb-ft momentu obrotowego. Został on wycofany z produkcji w 2012 roku, ale nadal jest dostępny do kupienia w wersji używanej.

Niezawodność

Historycznie, Aston Martin robi ręcznie robione samochody, co jest dla nich bardzo dużym atutem, ale to też był problem. Ręcznie robione samochody miały więcej problemów niż budowane przez roboty. Dlatego też, słynne było, że samochody AM nie są tak trwałe. Jednak to się zmieniło, odkąd zainwestowali w robotykę i sprawili, że część produkcji całkowicie opiera się na robotach.
Modele Virage z lat 2011-12 są znacznie bardziej niezawodne niż starsze modele Virage. Silnik jest niezawodny, ponieważ był używany również w innych samochodach i nie było z nim żadnych poważniejszych problemów. Większość części jest również solidna i nie jest tak podatna na uszkodzenia, jak starsze modele AM.

  Aston Martin DB9 GT Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Tak fajne i sexy jak te egzotyczne luksusowe samochody są, są one jeszcze bardziej delikatne. Potrzebują odpowiedniej opieki przez całe życie, lub są one bardzo podatne na wszelkie poważne problemy, takie jak problemy z zawieszeniem lub awarii silnika. Naprawa tych samochodów jest niezwykle kosztowna, tak samo jak regularna konserwacja.

FAQ

Czy Aston Martin Virage to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Aston Martin Virage jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile jest miejsc siedzących w Aston Martin Virage?

Aston Martin Virage to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minicompact Cars

Jaka jest moc w Aston Martin Virage i czy ma on turbo?

Aston Martin Virage ma 490 koni mechanicznych i 420 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowy V12 o pojemności skokowej 5.9L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Aston Martin Virage?

5.0 Cubic Feet ( 0,142 m3 )

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Aston Martin Virage ma 20 x 8,5 calowe aluminiowe koła przednie i 20 x 11 calowe aluminiowe koła tylne.

Dlaczego Aston Martin Virage został wycofany z produkcji?

Samochód został wycofany z produkcji po zaledwie 18 miesiącach. W rzeczywistości wyprodukowano tylko ponad 1’000 samochodów. Niektóre limitowane edycje samochodów są produkowane przez dłuższy czas. Ludzie nie byli w stanie odróżnić Virage’a od innych modeli.

  Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Niezawodność

Gdzie mogę znaleźć dobrą cenę za używanego Astona Martina Virage?

Lepsze oferty uzyskasz, jeśli skorzystasz z usług renomowanych dealerów, takich jak eBay Motors. Należy zawsze sprawdzić opinie przed zakupem od kogoś innego.

Czy mogę jeździć moim własnym Aston Martinem Virage?

Tak, jest to całkowicie legalne. Upewnij się jednak, że Twoje ubezpieczenie obejmuje jazdę pojazdem bez tablic rejestracyjnych.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z