Audi RS6 Avant Niezawodność

RS6 jest najszybszym dostępnym samochodem kombi z wystarczająco mocnym silnikiem, który może pokonać nawet niektóre supersamochody. Bogate wnętrze i elegancki wygląd nadwozia usprawiedliwiają wysoką cenę tego samochodu. Model Avant to praktyczny samochód z wystarczającą ilością miejsca na ładunek i jazdą, którą można się cieszyć.

Przegląd

Niektórzy ludzie, którzy nie lubią nadwozi kombi, pokochają również tę bestię. Samochód ma 4,0 l silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem i 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Silnik osiąga moc 591 koni mechanicznych i moment obrotowy 590 lb-ft. Samochód może z łatwością pobić niektóre supersamochody swoim przyspieszeniem, które może przejść od 0 do 60 mph tylko w 3,5 sekundy.

Niezawodność

RS6 jest tak samo niezawodny jak zwykłe modele A6. Nie ma żadnych poważnych problemów zgłoszonych dla tych samochodów, które mogą być przerażające. RS6 ma również niektóre z technik, które były w użyciu przez lata i nie słyszano żadnych poważnych skarg dotyczących tych funkcji. Nie należy zapominać, że średnia paliwa nie jest również tak dobry i jest to około 5,9 gals / 100 mil.

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tych szybkich pojazdów jest zawsze koszmarem. Tylko zmiany oleju i wymiany filtrów będzie kosztować średnio 1500 dolarów rocznie, a to nie obejmuje żadnych nagłych problemów części. Dodając do nieszczęścia, samochód jest również na tyle skomplikowane, że nie można wykonać żadnej konserwacji samodzielnie, jeśli nie masz żadnego doświadczenia.
Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić o tym pojeździe jest to, że zakup rozszerzonej gwarancji, aby uciec od wszelkich nieterminowych problemów. Istnieją pewne raporty o awarii zawieszenia DRC na około 25.000 mil. Oprócz tego, trzeba by naprawić konwerter momentu obrotowego, a hamulce i wirniki.

  Audi Q5 vs. Porsche Cayenne

Kombi z mocnym silnikiem

RS6 to kombi, które może wyprzedzić każdy inny samochód sportowy. Niezawodność jest również średnia, ale samochód jest wystarczająco drogi, aby kupić go na początku. Koszty utrzymania są również bardzo wysokie w przypadku tego samochodu. Jednak wrażenia z jazdy tym samochodem są bardzo przyjemne.

FAQ

Czy Audi RS6 Avant to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Audi RS6 Avant to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Audi RS6 Avant?

Audi RS6 Avant to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Station Wagons

Jaka jest moc w Audi RS6 Avant i czy ma turbo?

Audi RS6 Avant ma 591 koni mechanicznych i 590 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Gas/Electric V-8 o pojemności skokowej 4.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół ma to auto?

Audi RS6 Avant ma 21 X 10,5-calowe aluminiowe koła przednie i 21 X 10,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Audi RS6 to dobry samochód?

Tak! Jest to jeden z najbardziej luksusowych i szybkich samochodów, jakie kiedykolwiek powstały. Nigdy nie będziesz się nudzić podczas jazdy tym samochodem, ponieważ jest tak wiele rzeczy do zrobienia podczas jazdy. Ten samochód jest idealny dla tych, którzy chcą coś innego niż to, co zwykle zobaczyć. Jeśli szukasz luksusowego sedana następnie szukać gdzie indziej. Ale jeśli szukasz sportowego samochodu, który może zapierać dech w piersiach, to jest to właściwy wybór dla Ciebie.
Wysokie strony Mocny dźwięk i muskularny wygląd twin-turbo V-8 sprawiają, że jest to uderzające kombi. Wady Cena jest wysoka, oszczędność paliwa jest drugorzędną kwestią, a prędkość maksymalna 190 mil na godzinę wymaga drogich hamulców węglowo-ceramicznych. Werdykt: RS6 Avant to potężny samochód o mocnym nadwoziu i imponujących osiągach.

  Audi A3 Sportback e-tron niezawodność

Czy Audi RS6 to supersamochód?

RS jest supersamochodem. Jest to fenomenalnie szybki samochód. Jest szybszy niż wiele supersamochodów z nie tak dawna. Nowa lista Top Gear pokazuje, że istnieje wiele epickich supersamochodów szybszych od najszybszego rodzinnego wozu Audi przy prędkości 60 mph.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z