Audi RS7 Niezawodność

RS7 to samochód wykonawczy Audi, który skupia się na najwyższej jakości premium i sportowych możliwościach samochodu. Samochód ma konstrukcję liftback, a jego bagażnik oferuje dużo miejsca na bagaże. Samochód jest więcej niż tylko niezawodny i oferuje niezwykle mocny silnik, abyś mógł cieszyć się jazdą.

Przegląd

RS7 posiada szybki silnik V8 twin-turbo o pojemności 4,0 L. Silnik jest tak mocny, że wytwarza prawie 591 KM i 590 lb-ft (800 Nm). Ten potężny silnik może sprawić, że RS7 rozpędza się od 0 do 60 mph w zaledwie 3,5 sekundy. Liczby te są wystarczająco szalone dla entuzjastów motoryzacji, aby kupić tę jazdę.

Niezawodność

RS7 ma tak potężny silnik, że może absolutnie przewyższyć każdy inny samochód wyścigowy. Niezawodność tych samochodów nie ma większego znaczenia dla miłośników samochodów wyczynowych. Nie oznacza to jednak, że samochód nie jest wystarczająco niezawodny. Jakość wykonania jest świetna, a silnik jest również wytrzymały.

Konserwacja i naprawy

Niezawodność zależy jednak również od napraw i kosztów utrzymania. Części są dobrze skonstruowane, ale te wysokiej jakości części często mają bardzo wysoką cenę. Średni roczny koszt utrzymania, który obejmuje tylko wymianę oleju i innych filtrów, kosztuje około 1 849 dolarów.
Złożone systemy, takie jak system AWD i silnik turbo są również podatne na awarie lub nieprawidłowe działanie. Każda z tych rzeczy może kosztować dużo i nie są one również tak łatwe do pracy na. Średni koszt naprawy drobnych części samochodu wynosi również około 1000 dolarów rocznie. Wszystko to sprawia, że RS7 jest bardzo drogim samochodem do posiadania.

  Która marka ma najlepsze wnętrze - Audi, Mercedes czy BMW?

Szybkie Audi – z wysokimi kosztami eksploatacji

RS7 z pewnością nie kupuje się dla współczynnika niezawodności, ale dla osiągów silnika. Samochód jest absolutnie szybki i może być porównywany z BMW M8. Utrzymanie jest problemem, ale gwarancja pokrywa większość wydatków przez pierwsze 4 lata.

FAQ

Czy Audi RS7 to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Audi RS7 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Audi RS7?

Audi RS7 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Ile koni mechanicznych ma Audi RS7 i czy ma turbo?

Audi RS7 ma 591 koni mechanicznych i 590 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Gas/Electric V-8 o pojemności skokowej 4.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Audi RS7 ma 21 X 10,5-calowe aluminiowe koła przednie i 21 X 10,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Ile kilometrów wytrzyma Audi RS7?

Twoje RS7 może być na drodze przez ponad 200,000 mil, jeśli będziesz robić odpowiednią konserwację. Chcesz zadbać o swój samochód, ale nie jesteś pewien, kiedy to zrobić.

Czy Audi RS7 to supersamochód?

Chociaż Audi RS7 Sportback może nie być supersamochodem, to ma supersamochodową wydajność. Ma więcej mocy niż większość samochodów sportowych. Ale nie daj się zwieść nazwie – nie jest tak szybkie jak niektóre supersamochody.

Czy mogę jeździć moim Audi RS7 w terenie?

Tak, możesz używać swojego Audi RS7 w terenie. Pamiętaj tylko, że nie będzie się ono prowadziło tak, jak można by tego oczekiwać.

  Audi TT RS Niezawodność

Czy Audi RS7 to samochód rodzinny?

Audi RS7 jest dobrze wyposażonym samochodem rodzinnym. Choć dobrze wypada pod względem praktyczności, mamy jeden drobny zarzut do tego modelu Audi.

Przy jakim przebiegu Audi zaczyna mieć problemy?

Audis zazwyczaj ma problemy między 150 000 a 250 000 mil. Luksusowe samochody Audi znane są ze swojej niezawodności i niskich kosztów utrzymania. Zazwyczaj przejeżdżają one średnio 13 500 mil rocznie. Liczba ta zależy od stanu pojazdu i sposobu, w jaki był on utrzymywany.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z