Audi S4 Niezawodność

S4 to sportowa edycja modelu A4 marki Audi. Modele S skupiają się na jeszcze lepszym silniku i bardziej luksusowych funkcjach niż zwykłe modele A4. Audi jest znane z przyjemnej jazdy samochodami o zaawansowanej technologii. S4 posiada ekscytujący, mocny silnik i wszystkie nowoczesne funkcje technologiczne Audi.

Audi S4

S4 jest na rynku od prawie 2 dekad. S4 jest w swojej 4 generacji, B9, który został ujawniony w 2017 roku. Każda generacja ma jedną wspólną cechę i jest to potężny silnik Audi. ostatnia generacja dostała nowy turbodoładowany silnik 3.0 L V6. B9 miał nawet facelift w 2019 roku.
Silnik zapewnia niesamowitą jazdę z 349 KM i przechodzi od 0 do 60 mph w zaledwie 4,4 sekundy. S4, który jest kompletnym samochodem sportowym, posiada również napęd na wszystkie koła, jeszcze większe i lepsze hamulce oraz poczwórne końcówki rur wydechowych.

Niezawodność

Niezawodność zawsze była problemem w przypadku samochodów sportowych. Samochody te są tworzone z myślą o zapewnieniu zapierających dech w piersiach wrażeń z jazdy, co negatywnie wpływa na silnik. Poprzednia generacja Audi S4 miała pewne problemy z piszczącymi hamulcami, przegrzewaniem się i wyciekami oleju. Samochód ma również poniżej średniej ocenę niezawodności 2,0 na 5,0 i 42,8 punktów, gdzie 57 to średnia.

Konserwacja

Niezawodność każdego samochodu można zwiększyć poprzez odpowiednią pielęgnację i konserwację. Ponieważ S4 jest samochodem sportowym, jego eksploatacja jest bardzo intensywna, co powoduje, że samochód wymaga więcej czynności konserwacyjnych. Koszty utrzymania Audi są zazwyczaj wyższe niż wielu innych marek, a średni roczny koszt utrzymania S4 wynosi około 1000 dolarów.

  Aston Martin DBX Niezawodność

Audi S4 – Moc z wydatkami

Samochód może jechać niezwykle szybko, a Ty możesz cieszyć się jazdą samochodem do samego rdzenia. S4 może być Twoim codziennym napędem z pewnymi dodatkowymi wydatkami, ale samochód da Ci swoje 100%. Samochody sportowe zazwyczaj mają mniejszą niezawodność, a jeśli chcesz poczuć ten dreszczyk emocji, musisz zapłacić za jazdę.

FAQ

Czy Audi S4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Audi S4 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Audi S4?

Audi S4 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Audi S4 i czy ma turbo?

Audi S4 ma 349 koni mechanicznych i 369 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Audi S4?

4,5 cala ( 11,43 cm )

Jaki typ kół posiada?

Audi S4 ma 18 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Audi S4 ma silnik Twin Turbo?

Silnik 3.0 L V6 zasila obecną generację S4 z bezpośrednim wtryskiem benzyny, pojedynczym twin-scroll turbo i 354 PS (260kW; 349 KM), oraz 500 Nm (369lbft).

Czy Audi S4 to dobry samochód?

S4 jest ogólnie rzecz biorąc dobrym samochodem. Wzloty Zachowanie kierowcy może być zarówno spokojne, jak i sportowe, z niskim kluczem wysokich osiągów. Brakuje nam obrotowego kontrolera systemów informacyjno-rozrywkowych. Niskie: W S4 brakuje trzewiowych emocji i ciasnego miejsca dla pasażerów. Werdykt Choć S4 jest atletyczne i szybkie, nie jest tak wciągające ani tak szybkie jak inne sportowe sedany.

  Aston Martin Vantage Niezawodność

Co oznacza litera S w Audi S4?

Samochody te mają takie same cechy jak supersamochody, ale ich koszty są również porównywalne. Najwyższym poziomem wyposażenia Audi jest model RS. Różni się on od zwykłego modelu w specyfikacji „S” („Sport”).

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z