Bentley Mulsanne Speed Niezawodność

Zazwyczaj Bentley produkuje tylko wysokiej klasy, pełnowymiarowe samochody luksusowe. Model Mulsanne Speed jest jeszcze bardziej luksusowym i wysokowydajnym modelem. Model Speed został wyposażony w znacznie mocniejszy silnik i był limitowaną edycją wprowadzoną na rynek w 2014 roku. Te samochody są często budowane tak, aby trwały wieki.

Overview

Model Speed posiadał znacznie więcej funkcji premium, takich jak tryb sportowy, wykończenie w ciemnym odcieniu i wyróżniające się reflektory. Silnik jest również szybszy i bardziej wydajny z podwójnie doładowanym silnikiem V8 6.75 L, co daje 530 koni mechanicznych, a od 0 do 60 mph w 4,8 sekundy. Wydajność została zwiększona o 13% w modelu speed.

Niezawodność

Niezawodność nie jest największym zmartwieniem w posiadaniu tego typu luksusowego i ekskluzywnego pojazdu. Te samochody są zbudowane tak, aby przetrwać lata, dlatego zabytkowe samochody Bentley są nadal sprzedawane po wysokiej cenie na aukcjach. Bentley produkuje te samochody na znacznie mniejszą skalę, przy użyciu najwyższej jakości części i skomplikowanych projektów.
Prędkość Mulsanne została wycofana z produkcji w 2020 roku, ale samochód nadal jest sprzedawany. To dlatego, że te samochody są niezwykle rzadkie do kupienia i trwają nawet więcej niż 20 lat. Jakość silnika i części użytych w samochodzie jest również najlepsza, a inżynieria została wykonana tak, aby samochód był niezawodny.

Bezpieczeństwo

Samochody marki Bentley nie są regularnie poddawane testom zderzeniowym, ale bardzo dobrze radziły sobie w przypadku jakichkolwiek wypadków. Jest to spowodowane tym, że Mulsanne Speed posiada wiele aktywnych i pasywnych elementów bezpieczeństwa. Należą do nich:

  • 8 poduszek powietrznych
  • Adaptacyjny tempomat
  • Kontrola stabilności
  • Hamulce przeciwblokujące
  Aston Martin DB9 GT Niezawodność

Konserwacja i naprawa

Jedyną rzeczą, która sprawia, że Bentley nie jest niezawodny, są wysokie koszty utrzymania. Koszty te są wysokie, ponieważ Bentley stosuje niezwykle rzadkie i drogie części. Części te działają bardzo dobrze, ale wymagają stałej opieki i konserwacji. Nawet zwykła wymiana oleju kosztuje więcej niż w przypadku innych samochodów. Mulsanne Speed potrzebowałby minimum 2000 dolarów rocznie, aby utrzymać luksusowy charakter samochodu.

FAQ

Czy Bentley Mulsanne Speed to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

Bentley Mulsanne Speed to samochód z napędem na tylne koła.

Ile jest miejsc siedzących w Bentley Mulsanne Speed?

Bentley Mulsanne Speed to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mid-Size Cars

Jaka jest moc Bentleya Mulsanne Speed i czy ma on turbo?

Bentley Mulsanne Speed ma 537 koni mechanicznych i 811 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to elastyczne V-8 Twin Turbo o pojemności skokowej 6,8 l. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Bentleyu Mulsanne Speed?

15.7 stóp sześciennych ( 0,445 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Bentley Mulsanne Speed ma 21 X 9 calowe przednie koła z kutego aluminium i 21 X 9 calowe tylne koła z kutego aluminium.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z