BMW i8 Niezawodność

Samochody hybrydowe są nowym obliczem przemysłu transportowego z powodu globalnego ocieplenia. Model i8 to pojazd typu PHEV z bardzo szybkim silnikiem. Dziesiątki lat temu ludzie uważali, że samochody elektryczne mogą być powolne, ale dziś samochody hybrydowe oferują najszybsze przyspieszenie. Samochód jest zaprojektowany niezwykle elegancko i elegancko, że każdy może odwrócić głowę, aby zobaczyć, jak ten samochód jedzie.

Przegląd

i8 jest hybrydą typu plug-in i jest to dość rzadki samochód, który można posiadać. Samochód posiada silnik turbo o pojemności 1,5 L połączony z akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 7,1. Samochód produkuje aż 369 koni mechanicznych, a jego zasięg elektryczny wynosi około 15 mil. Jego zużycie paliwa wynosi 3.7 gal/100mi.

Niezawodność

Samochody hybrydowe są niezawodne z powodu wielu czynników, takich jak oszczędność paliwa. BMW produkuje swoje samochody hybrydowe od lat, a model i8 jest na rynku od 2014 roku. Nie ma wielu poważnych problemów zgłoszonych w odniesieniu do i8, nadal nie jest to kuloodporny samochód.
Mówiąc o ocenach niezawodności samochodu, AutoExpress ocenił samochód na 4 z 5 gwiazdek. Ludzie mają ten samochód od lat, a żaden z nich nie narzeka na jakość budowy samochodu. Silnik jest również dość solidny, co może trwać latami.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest plusem wszystkich samochodów BMW, a i8 jest teraz wyjątkiem. Chociaż samochód nie został przetestowany przez wiele organizacji zajmujących się bezpieczeństwem, uważa się, że i8 jest całkiem bezpieczny, patrząc na jego funkcje bezpieczeństwa. Cechy bezpieczeństwa samochodu takie jak:

  • 8 poduszek powietrznych
  • Zapobieganie zderzeniom czołowym
  • Kontrola stabilności
  BMW serii 6 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania zależą od właściciela, który chce, aby jego samochód służył długo. Jeśli wydasz więcej pieniędzy na konserwację zapobiegawczą, to z pewnością wydłuży to żywotność Twojego samochodu. i8 ma wysoki koszt konserwacji, jeśli regularnie wykonywane, i to jest około 2.000 dolarów rocznie. Chociaż, znowu zależy to od właściciela, ile chce wydać.

FAQ

Czy BMW i8 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW i8 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW i8?

BMW i8 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW i8 i czy ma turbo?

BMW i8 ma 369 KM i 420 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-3 o pojemności skokowej 1,5 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w BMW i8?

5,4 stopy sześciennej ( 0,153 m3 )

Jaki typ kół ma to auto?

BMW i8 ma przednie koła z kutego aluminium 20 X 7,5 cala i tylne koła z kutego aluminium 20 X 8,5 cala.

Czy BMW i8 ma jakieś problemy?

Nowy właściciel może napotkać poważne problemy, jeśli jego i8 jest sprzedawane bez gwarancji. Jeden z użytkowników forum zgłosił poważne problemy z BMW i8 po przejechaniu 5 000 mil.

Jak długo działa BMW i8?

Według Consumer Reports, średnia żywotność BMW i8 wynosi 6 lat. Jeśli szukasz długowiecznego samochodu, to warto rozważyć zakup pojazdu elektrycznego.

  Aston Martin DBS Superleggera Niezawodność

Ile mil może przejechać BMW i8?

BMW i8 jest samochodem, który ogranicza emisję spalin, czego można się spodziewać. Samochód może być zasilany wyłącznie energią elektryczną przez 22 mile z prędkością do 75 mil na godzinę. Można też korzystać zarówno z elektrycznego, jak i hybrydowego źródła zasilania, uzyskując zasięg 330 mil.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z