BMW M5 niezawodność

M5 to 4-drzwiowy sedan o wysokich osiągach, bazujący na serii 5 BMW. Samochód posiada wysokiej klasy silnik, a układ hamulcowy jest również znacznie bardziej czuły niż w innych modelach serii 5. Jest to całkowicie sportowy pojazd, a dodatkowe drzwi i przestrzeń czynią go znacznie bardziej praktycznym.

Przegląd

Samochód jest zaprojektowany elegancko i aerodynamicznie, aby wspomóc potężny silnik samochodu. Ma ogromny 8-cylindrowy silnik twin-turbo o pojemności 4,4 l, który wytwarza około 600 koni mechanicznych i może osiągnąć prędkość od 0 do 62 mph w zaledwie 3,4 sekundy. Samochód został nawet przedstawiony w grze wideo.

Niezawodność

Niezawodność samochodów sportowych jest często ignorowana, ponieważ ludzie mają tendencję do skupiania się na wysokiej mocy silników i wydajności tych samochodów. Samochody te są teraz na tyle niezawodne, że mogą być nawet używane do codziennej jazdy. Jednak nadal nie są one kuloodporne, w rzeczywistości nadal mają pewne problemy.
Samochody BMW nie są najbardziej niezawodne, a BMW znalazło się na 16 miejscu spośród 37 marek samochodów. Seria 5 jest uważana za jeden z najbardziej niezawodnych samochodów z 4 na 5 gwiazdek. Tak więc, możemy określić M5 również wystarczająco niezawodne, ponieważ używają wielu tych samych rzeczy, oprócz znacznie szybszego i bardziej responsywnego silnika i hamulców odpowiednio.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa w niemieckich samochodach jest często doceniany, ponieważ pracują nad nim naprawdę ciężko. M5 jest bardzo dużo bezpieczniejszym sedanem z wieloma dobrymi funkcjami bezpieczeństwa. Zawiera wiele aktywnych i pasywnych elementów bezpieczeństwa, które pomagają w zapobieganiu kolizjom i minimalizowaniu obrażeń.

  Niezawodność BMW serii 1

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tego rodzaju pojazdów o wysokich osiągach jest często kosztowna. Dzieje się tak z powodu systemu AWD i wielu innych zaawansowanych części samochodowych, takich jak silniki i hamulce. Te skomplikowane systemy są naprawiane tylko w autentycznych salonach BMW, które słyną z wysokich cen. Bez gwarancji, samochody te mogą pochłonąć ponad 2000 dolarów rocznie w ramach konserwacji zapobiegawczej.

FAQ

Czy BMW M5 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW M5 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW M5?

BMW M5 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody średniej wielkości

Jaka jest moc BMW M5 i czy ma turbo?

BMW M5 ma 600 KM i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW M5 ma 19 X 9,5-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 10,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy warto kupić BMW M5?

Chociaż BMW M5 2020 będzie Cię kosztować około 100 000 dolarów, może się okazać, że warto dla wszystkiego, co ma do zaoferowania. Ten sedan ma wszystko. Jeśli szukasz praktyczności, ale nie poświęcasz wspaniałych wrażeń z jazdy, to jest to samochód dla Ciebie.

Jak długo wytrzyma BMW M5?

Nowe badanie pokazuje, że BMW M5 jest znacznie bardziej niezawodne, niż wielu osobom się wydaje. Według firmy analitycznej iSeeCars, BMW M5 jest piątym samochodem sportowym, który ma największe szanse na przejechanie 150 000 mil.

  BMW M2 Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z