BMW M8 Gran Coupe Niezawodność

M8 występuje w trzech wersjach: coupe, gran coupe i kabriolet. M8 jest modelem wydajności serii 8. Ma wiele udoskonaleń w silniku, hamulcach, zawieszeniu i układzie napędowym samochodu, co czyni go znacznie szybszym i bardziej stabilnym niż inne samochody serii 8. Czynnik niezawodności jest również przyzwoity.

Przegląd

Model Gran Coupe to 4-drzwiowe nadwozie typu coupe. Poza tym, samochód ma ten sam silnik S63 4.4 L V8, który wytwarza 617 koni mechanicznych i może przyspieszyć od 0 do 60 mph w 3.0 sekundy. te liczby są naprawdę imponujące i wyraźnie widać, że jest to samochód sportowy o wysokich osiągach.

Niezawodność

Wiele samochodów o wysokich osiągach ma pewne problemy z silnikami ze względu na większą prędkość, ale ludzie nie zwracają na to uwagi i skupiają się na samej prędkości samochodu. jednak BMW kładzie nacisk na lepsze silniki, które są szybsze, jak również trwałe.
M8 Gran Coupe posiada wytrzymały silnik, który może wytrzymać wiele tysięcy mil. Silnik ten nie jest również używany jako pierwszy i sprawdził się. Co więcej, jakość produktów zastosowanych w samochodzie jest również bardzo niezawodna i trwała.

Bezpieczeństwo

M8 nie został przetestowany przez żadną organizację, ponieważ jest to najnowszy dodatek do serii. Jednak patrząc na wcześniejsze oceny bezpieczeństwa BMW i innych modeli serii 8, możemy powiedzieć, że M8 będzie tak samo niezawodny jak one.

Konserwacja i naprawy

Konserwacja nie jest najlepszą częścią tego samochodu, ale jeśli ktoś ma zamiar pozwolić sobie na ten drogi samochód, to wydawanie pieniędzy na konserwację nie powinno być wielką rzeczą. M8 będzie wymagać około 2,000 dolarów rocznie dla jego regularnych lub jakichkolwiek nieplanowanych konserwacji. Jednak gwarancja na pewno by Ci w tym pomogła.

  Cadillac ATS-V Niezawodność

FAQ

Czy BMW M8 Gran Coupe to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW M8 Gran Coupe to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW M8 Gran Coupe?

BMW M8 Gran Coupe to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc BMW M8 Gran Coupe i czy ma turbo?

BMW M8 Gran Coupe ma 617 KM i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma BMW M8 Gran Coupe?

5.1 cala ( 12,95 cm )

Jaki typ kół posiada?

BMW M8 Gran Coupe ma 20 X 9,5 cala kute aluminiowe koła przednie i 20 X 10,5 cala kute aluminiowe koła tylne.

Czy w bagażniku znajduje się opona zapasowa?

Nie, w bagażniku nie ma zapasowej opony.

Czy BMW M8 to dobry samochód?

M8 to fantastyczny samochód. Jest szybki i łatwy w prowadzeniu, ma mocny silnik V-8 i bogato wyposażone wnętrze. Wady Stara karoseria, wnętrze, nienaturalnie wyczuwalny pedał hamulca, masa przeniesiona z przodu może ograniczać radość z jazdy. Werdykt Podczas gdy M8 coupe/ kabriolet jest potężne i eleganckie, nie jest krzykliwe.

Czy M8 jest wygodne?

Choć M8 jest jednym z najszybszych czterodrzwiowych samochodów, nie poświęca komfortu dla swoich pasażerów. W kabinie jest cicho nawet przy dużych prędkościach, a niskoprofilowe opony nie powodują hałasu drogowego. Komfort jazdy jest również całkiem znośny.

  Buick Envision Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z