BMW M8 Niezawodność

Seria 8 to gama samochodów typu grand tourer coupe i kabrioletów. M8 jest wysokowydajną wersją serii 8. Te samochody o wysokich osiągach mają zmiany w konstrukcji, układzie napędowym i hamulcowym. M8 jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, która może być przełączona na manualną.

Przegląd

M8 to ekscytująca jazda z jeszcze szybszym i lepszym systemem prowadzenia. Silnik w tym pięknym modelu to 4,4 L S63 twin-turbo V8, który może wyprodukować do 617 KM i rozpędzić się od 0 do 60 mph w zaledwie 3 sekundy. M8 zostało dopracowane w każdej sekcji, od hamulców po aerodynamikę samochodu.

Niezawodność

Te sportowe samochody są stworzone, aby przetrwać lata i tak też się dzieje. Modele M słyną z notorycznego życia i łatwo można zobaczyć starsze modele M na drogach. Seria 8 jest jedną z najbardziej niezawodnych serii BMW.
M8, będący częścią serii 8, powinien być jeszcze bardziej niezawodny niż inne samochody serii 8 ze względu na lepszą jakość części użytych w M8. Jednak szybszy silnik wpływa na kierowców, aby jeździć jeszcze szybciej, co może wpłynąć na zdrowie silnika, jeśli nie jest on utrzymywany z dobrą konserwacją.

Bezpieczeństwo

Współczynnik bezpieczeństwa BMW zawsze był bardzo przyzwoity. Wiele samochodów BMW zajmuje czołowe miejsca w rankingach bezpieczeństwa. M8 nie został jeszcze przetestowany, ale możemy powiedzieć, że jest to całkiem bezpieczny samochód ze względu na inne samochody serii 8 i własne funkcje bezpieczeństwa M8.

Konserwacja i naprawy

Czynnik konserwacji zawsze był minusem dla BMW. Modele M nawet dodają więcej rachunków do kosztów utrzymania. Silnik i inne części, takie jak układ przeniesienia napędu czy układy hamulcowe zastosowane w samochodzie są całkiem niezłe, ale wymagają dobrej opieki, aby ładnie działały. Dlatego warto rozważyć wydanie 2000 dolarów na utrzymanie samochodu rocznie.

  Jaki jest najmniejszy samochód BMW?

FAQ

Czy BMW M8 to supersamochód?

Nowe BMW M8 to bardziej samochód klasy uber-GT niż pełnoprawny supersamochód. Jest to dwudrzwiowy, przedni samochód sportowy, który został opracowany na bazie samochodu GT. Nie jest jednak tak ekscytujący, jak powinien być supersamochód. Pomimo 600 konnego V8, nie daje kierowcy takich emocji jak Lamborghini czy Ferrari.

Czy BMW M8 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW M8 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW M8?

BMW M8 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW M8 i czy ma turbo?

BMW M8 ma 617 KM i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4,4 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w BMW M8?

14,8 stóp sześciennych ( 0,419 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW M8 ma 20 X 9.5 cala kute aluminiowe koła przednie i 20 X 10.5 cala kute aluminiowe koła tylne.

Czy BMW jest niezawodne po przejechaniu 100 tys. mil?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wytrzymać znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają swoje BMW przez ponad 250 000 mil. Jeśli dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

  Cadillac STS Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z