BMW serii 2 Niezawodność

Dla entuzjastów jazdy, seria 2 oferuje kształty nadwozia coupe i gran coup. Nadwozie coupe to model podstawowy, który ma wiele do zaoferowania entuzjastom motoryzacji. Jego prezencja na drodze zdecydowanie przyciąga wzrok. Stabilność wszystkich BMW jest zawsze niesamowita, a seria 2 nie jest tu wyjątkiem.

Przegląd

Seria 2 posiada również model M, który posiada system AWD, który znacznie zwiększa stabilność jazdy. Podstawowa wersja coupe serii 2 230i kosztuje około 37 000 dolarów i wyposażona jest w 4-cylindrowy silnik 2.0 L B48, który produkuje 255 koni mechanicznych. Model M posiada ogromny, 6-cylindrowy silnik B58 o pojemności 3.0 L, który produkuje 382 KM. Jest to niewątpliwie bardzo dobra konfiguracja silnika, która oferuje bardzo dobre właściwości jezdne.

Niezawodność

Niemieckie samochody zawsze były niezawodnymi opcjami dla ludzi, ze względu na ich doskonałe badania i rozwój, przyczepność na drodze i jakość części. Seria 2 jest również bardzo niezawodnym samochodem, a BMW nie poszło na żadne kompromisy w tym samochodzie. Seria 2 była jednym z najbardziej niezawodnych samochodów w 2016 i 2019 roku, przez raport Consumers.
Oceny niezawodności na tym samochodzie są równie dobre, jeśli chodzi o jakość jazdy samochodem. Według J.D Power, samochód jest niezwykle niezawodny i dali mu wynik 82 na 100. Jest to bardzo dobry wynik i świadczy o jego trwałości.

Bezpieczeństwo

Mówiąc o bezpieczeństwie samochodu, seria 2 nie zawodzi nawet w tym dziale. Samochód posiada wszystkie funkcje bezpieczeństwa, które każdy mógłby sobie życzyć, takie jak poduszki powietrzne, kontrola trakcji, asystent pasa ruchu, elektroniczna stabilność, asystent hamowania itp. Ma doskonałą ocenę bezpieczeństwa 9,5 na 10.

  Czy warto kupić używane BMW serii 3?

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tego typu samochodów jest naprawdę ważna, jeśli chcesz doświadczyć tego samego rodzaju jakości przez całe życie samochodu. Chociaż jakość części jest naprawdę dobra, części są naprawdę drogie do naprawy, jeśli coś się zepsuje. Samochód będzie Cię kosztował około 13 000 dolarów w ciągu 10 lat, czyli mniej więcej nieco ponad 1000 dolarów rocznie.

FAQ

Czy BMW serii 2 to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW serii 2 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 2?

BMW serii 2 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW serii 2 i czy ma turbo?

BMW serii 2 ma 248 KM mocy i 258 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW serii 2?

13,8 stóp sześciennych ( 0,391 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 2 ma aluminiowe koła przednie 17 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 17 X 7,5 cala.

Ile kilometrów może przejechać BMW serii 2?

Przy prawidłowej konserwacji większość samochodów BMW może przejechać od 200 000 do 250 000 mil. W miarę starzenia się pojazdu, będzie on wymagał regularnej konserwacji. Wspólne części, takie jak układ chłodzenia, elektryczne szyby i akumulator będą wymagały wymiany.

  Audi TT RS Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z