BMW serii 3 Wagon Niezawodność

Świetny dodatek dla ludzi, którzy chcą przestrzeni i dobrej jazdy od swojego samochodu. wersja wagonowa serii 3 nazywa się G21. Jest to również naprawdę dobry samochód rodzinny. Samochód może być bardzo szybki i może przewozić dużo bagażu i pasażerów. Możesz jeździć szybko w tym samochodzie, jednocześnie wykorzystując całą użyteczną przestrzeń.

Przegląd

Wersja wagonowa nie traci żadnych kluczowych możliwości jezdnych, zamiast tego dodaje wiele dobrych cech. Samochód posiada 6-cylindrowy silnik twin-turbo o pojemności 3,0 l, który może generować aż 248 koni mechanicznych. Samochód jest niezwykle szybki nawet z długim nadwoziem i potrafi rozpędzić się od 0 do 62 mph w zaledwie 5,4 sekundy.

Niezawodność

Współczynnik niezawodności nie jest taki zły, mimo że samochód jest pojazdem luksusowym. Ze względu na skomplikowane systemy stosowane w luksusowych pojazdach, często nie są one zbyt niezawodne, ale G21 taki nie jest. To jest tak samo niezawodne, jak każdy inny wagon obecny na rynku.
Cała seria 3 ma ponadprzeciętny wynik niezawodności 76 na 100, według J.D Power. Silnik używany w samochodzie nie otrzymał żadnych poważnych skarg i jakość części jest tak samo dobra jak każdy inny pojazd BMW. Ogólnie rzecz biorąc, ta puszka jest bardzo dobrym, niezawodnym pojazdem rodzinnym.

Bezpieczeństwo

Wagon serii 3 posiada wszystkie aktywne i pasywne funkcje, takie jak poduszki powietrzne, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu itp.

  Czy BMW to dobry pierwszy samochód?

Konserwacja i naprawy

Faktem jest, że niemieckie samochody wymagają więcej konserwacji niż inne pojazdy. Wynika to z ich luksusowych cech i skomplikowanych systemów. Wagon serii 3 wymaga również konserwacji zapobiegawczej, aby utrzymać go w dobrym stanie. Średni koszt utrzymania w ciągu 10 lat wynosi około $10,000, co oznacza, że trzeba by było odłożyć około $1,000 każdego roku.

FAQ

Czy BMW serii 3 Wagon to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 3 Wagon to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 3 Wagon?

BMW serii 3 Wagon to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Small Station Wagons

Ile koni mechanicznych ma BMW serii 3 Wagon i czy ma turbo?

BMW serii 3 Wagon ma 248 KM i 258 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 3 Wagon ma aluminiowe koła przednie 17 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 17 X 7,5 cala.

Które BMW serii 3 jest najbardziej niezawodne?

Długoterminowi właściciele samochodów zgadzają się, że jest to najbardziej niezawodna seria od czasów E46. Była ona produkowana w latach 2012-2018. Chociaż F30 jest najbardziej niezawodną serią od E46, może nie czuć się tak solidnie jak starsze modele.

  Czy Porsche 944 jest niezawodne?

Czy seria 3 jest niezawodna po przejechaniu 100 tys. mil?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno trwać przez znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają swoje BMW przez ponad 250 000 mil. Jeśli dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

Które BMW jest najbardziej niezawodne?

BMW E90 serii 3 jest najbardziej niezawodnym BMW. BMW E90 serii 3 bez turbodoładowania jest najbardziej niezawodnym BMW. Model 325i był podstawowym modelem, gdy E90 zadebiutowało w 2006 roku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z