BMW serii 4 Niezawodność

Seria 4 to seria kompaktowych samochodów BMW, która obejmuje coupe, gran coupe, kabriolet i liftback. Seria ta jest wyposażona w silniki o wysokiej wydajności i stabilności na drodze. Może to być Twój przyjemny samochód do codziennej jazdy, a modele M są samochodami o dużej prędkości.

Przegląd

W tej serii jest ogromny wybór układów napędowych. Bazowy model serii, 430i posiada 4-cylindrowy silnik turbo, który produkuje 255 KM i pozwala rozpędzić się od 0 do 62 mph w 7,5 sekundy. Po tym, jest model M, który ma silnik 3.0 L I6. Samochód jest wszystkim, o co można prosić.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, seria 4 błyszczy również w tej dziedzinie. Silnik jest trwały i jest na rynku od lat. Nie ma żadnych poważnych problemów z silnikiem zgłoszonych o tych silników. inne niż silnik, zbudowany jakości i części są naprawdę dobre i trwałe.
Jeśli mówimy o niezawodności ocen, a następnie J.D Power oceniono samochód z 81 na 100. Jest to wynik jest naprawdę dobry i świadczy o najwyższej jakości samochodu. To może nawet wzrosnąć, jeśli samochód jest pod opieką prawidłowo i napędzany z dobrą opieką.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jedną z rzeczy, które mogą zwiększyć lub zmniejszyć niezawodność samochodu. Na szczęście, funkcje bezpieczeństwa serii 4 są na tyle dobre, że można je porównać z każdym samochodem dostępnym na rynku. Samochód jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje bezpieczeństwa i zapobiegania kolizjom.

Konserwacja i naprawy

Jedyną rzeczą, z powodu której ludzie odstraszają się od niemieckich samochodów, są wysokie koszty eksploatacji i utrzymania ich samochodów. Seria 4 jest również kosztowna w utrzymaniu i może nawet zająć 2.000 dolarów rocznie po 5 latach użytkowania samochodu. Poza konserwacją zapobiegawczą, każda nieplanowana wizyta będzie również kosztować dużo.

  Aston Martin DBS Niezawodność

FAQ

Czy BMW serii 4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 4 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 4?

BMW serii 4 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc BMW serii 4 i czy ma turbo?

BMW serii 4 ma 382 KM i 368 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 4 ma aluminiowe koła przednie 18 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 X 7,5 cala.

Czy BMW serii 3 lub 4 jest lepsze?

BMW serii 3 jest mocniejsze i szybsze niż BMW serii 2, które ma 255 KM i 295 lb-ft momentu obrotowego. BMW serii 4 ma 248 KM i 258 KM momentu obrotowego. Oba samochody są napędzane przez silnik czterocylindrowy.

Jaka jest różnica między BMW serii 4 a BMW serii 3?

Najbardziej znaczącą różnicą pomiędzy BMW serii 3 a BMW 4 jest różnorodność dostępnych stylów nadwozia. W przypadku BMW serii 3 dostępne są trzy opcje: sportowy sedan, sportowy wagon lub Gran Turismo. Istnieją trzy wersje BMW serii 4: coupe, Gran Coupe i kabriolet. Gran Coupe to czterodrzwiowe coupe, które jest mocniejsze niż sedan serii 3.

Czy BMW są niezawodne po przejechaniu 100 tys. mil?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wytrzymać znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają je na swoim koncie ponad 250 000 mil. Jeśli dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z