BMW serii 4 Niezawodność

Seria 4 to seria kompaktowych samochodów BMW, która obejmuje coupe, gran coupe, kabriolet i liftback. Seria ta jest wyposażona w silniki o wysokiej wydajności i stabilności na drodze. Może to być Twój przyjemny samochód do codziennej jazdy, a modele M są samochodami o dużej prędkości.

Przegląd

W tej serii jest ogromny wybór układów napędowych. Bazowy model serii, 430i posiada 4-cylindrowy silnik turbo, który produkuje 255 KM i pozwala rozpędzić się od 0 do 62 mph w 7,5 sekundy. Po tym, jest model M, który ma silnik 3.0 L I6. Samochód jest wszystkim, o co można prosić.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, seria 4 błyszczy również w tej dziedzinie. Silnik jest trwały i jest na rynku od lat. Nie ma żadnych poważnych problemów z silnikiem zgłoszonych o tych silników. inne niż silnik, zbudowany jakości i części są naprawdę dobre i trwałe.
Jeśli mówimy o niezawodności ocen, a następnie J.D Power oceniono samochód z 81 na 100. Jest to wynik jest naprawdę dobry i świadczy o najwyższej jakości samochodu. To może nawet wzrosnąć, jeśli samochód jest pod opieką prawidłowo i napędzany z dobrą opieką.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jedną z rzeczy, które mogą zwiększyć lub zmniejszyć niezawodność samochodu. Na szczęście, funkcje bezpieczeństwa serii 4 są na tyle dobre, że można je porównać z każdym samochodem dostępnym na rynku. Samochód jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje bezpieczeństwa i zapobiegania kolizjom.

Konserwacja i naprawy

Jedyną rzeczą, z powodu której ludzie odstraszają się od niemieckich samochodów, są wysokie koszty eksploatacji i utrzymania ich samochodów. Seria 4 jest również kosztowna w utrzymaniu i może nawet zająć 2.000 dolarów rocznie po 5 latach użytkowania samochodu. Poza konserwacją zapobiegawczą, każda nieplanowana wizyta będzie również kosztować dużo.

  Aston Martin DBS Niezawodność

FAQ

Czy BMW serii 4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 4 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 4?

BMW serii 4 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc BMW serii 4 i czy ma turbo?

BMW serii 4 ma 382 KM i 368 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 4 ma aluminiowe koła przednie 18 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 X 7,5 cala.

Czy BMW serii 3 lub 4 jest lepsze?

BMW serii 3 jest mocniejsze i szybsze niż BMW serii 2, które ma 255 KM i 295 lb-ft momentu obrotowego. BMW serii 4 ma 248 KM i 258 KM momentu obrotowego. Oba samochody są napędzane przez silnik czterocylindrowy.

Jaka jest różnica między BMW serii 4 a BMW serii 3?

Najbardziej znaczącą różnicą pomiędzy BMW serii 3 a BMW 4 jest różnorodność dostępnych stylów nadwozia. W przypadku BMW serii 3 dostępne są trzy opcje: sportowy sedan, sportowy wagon lub Gran Turismo. Istnieją trzy wersje BMW serii 4: coupe, Gran Coupe i kabriolet. Gran Coupe to czterodrzwiowe coupe, które jest mocniejsze niż sedan serii 3.

Czy BMW są niezawodne po przejechaniu 100 tys. mil?

BMW, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wytrzymać znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają je na swoim koncie ponad 250 000 mil. Jeśli dobrze się nimi opiekujesz, wytrzymują bardzo długo.

  Który z nich jest lepszy - AMG czy M Power?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z