BMW serii 6 Gran Turismo Niezawodność

Wprowadzony na rynek w 2017 roku, model Gran Turismo jest czwartą generacją serii 6. Został on wycofany z produkcji w Stanach Zjednoczonych. Jednak samochód jest zbyt wspaniały, aby go nie zauważyć. Kształt nadwozia Gran Turismo charakteryzuje ten samochód wykonawczy z silnikiem o wysokiej wydajności i wnętrzem o jakości premium.

Przegląd

Podstawowa wersja, znana jako 630i, posiada 4-cylindrowy silnik 2.0 L B48 o mocy 255 KM, który rozpędza auto od zera do 62 mil/h w zaledwie 6,3 sekundy. To jest ogromnie do znaku dla modelu bazowego i samochód posiada również model M. Model M, 640i, który jest wyczynowym modelem tego samochodu posiada 6-cylindrowy silnik 3.0 L i system AWD.

Niezawodność

Przez dziesięciolecia niemieckie samochody słynęły z bardzo dobrze zbadanych niezawodnych samochodów, ale z biegiem lat ich niezawodność spadła. Jednak samochody BMW były wyjątkowo niezawodne. seria 6 jest tego przykładem.
Samochód ten otrzymał wyjątkowo dobrą ocenę pod względem niezawodności. Ma 4 z 5 gwiazdek w niezawodności i bezpieczeństwie, co zapewnia jego jakość i trwałość. Wynika to głównie z jakości silnika i konstrukcji samochodu. Ten sam silnik był używany również w innych BMW i okazał się bardzo niezawodny przez lata.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo samochodów powinno być bardzo ważne, a niemieccy producenci samochodów naprawdę traktują to poważnie. Funkcje bezpieczeństwa znalezione w samochodach BMW okazały się bardzo dobre. Euro NCAP dało serii 6 GT pełne pięć gwiazdek na pięć i obejmuje takie funkcje bezpieczeństwa jak bezpieczeństwo pieszych, autonomiczne hamowanie awaryjne, inteligentne wspomaganie prędkości, systemy wspomagania pasa ruchu, poduszki powietrzne itp.

  Najbardziej niezawodne europejskie samochody wszech czasów

Konserwacja i naprawy

Konserwacja BMW jest bardzo ważną rzeczą do zrobienia, jeśli chcesz doświadczyć tego samego rodzaju radości z jazdy przez całe życie samochodu. Średni roczny koszt utrzymania serii 6 GT wynosi około 2 000 dolarów. Jest to niezaprzeczalnie bardzo wysoka kwota, ale drogie samochody wymagają takiego poziomu konserwacji.

FAQ

Czy BMW serii 6 Gran Turismo to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW serii 6 Gran Turismo to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc ma BMW serii 6 Gran Turismo?

BMW serii 6 Gran Turismo to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Ile koni mechanicznych ma BMW serii 6 Gran Turismo i czy ma turbo?

BMW serii 6 Gran Turismo ma 335 KM i 332 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-6 o pojemności skokowej 3.0 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma BMW serii 6 Gran Turismo?

5,4 cala ( 13,72 cm )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 6 Gran Turismo ma aluminiowe koła przednie 19 X 8,5 cala i aluminiowe koła tylne 19 X 8,5 cala.

Czy BMW serii 6 GT zostało wycofane z produkcji?

BMW serii 6 zostało po cichu wycofane z produkcji. BMW serii 6 zostało po cichu wycofane z produkcji w 2019 roku na rzecz serii 8, ze względu na zapotrzebowanie konsumentów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z