BMW serii 8 Niezawodność

Seria 8 składa się z coupe i kabrioletów typu Grand Tourer. Są to pełnowymiarowe pojazdy z bardzo szybkimi silnikami. Te samochody są sportowe, a także premium, ponieważ samochód ma napęd na tylne koła i wszystkie luksusowe funkcje wewnątrz, takie jak przednie podgrzewane fotele. Ta seria została przerwana w 1999 roku i została wznowiona w 2018 roku.

Przegląd

Obecnie dostępna generacja nosi nazwę G15. Nawet model bazowy taki jak 840i posiada 3,0 L 6-cylindrowy silnik o mocy 335 koni mechanicznych. To może również przyjść w systemie AWD, aby jeszcze bardziej zwiększyć stabilność na drodze. W tej serii dostępne są również modele M oraz Alpina B8, która jest samochodem sportowym o wysokich osiągach.

Niezawodność

Czynnik niezawodności często nie jest dobry w samochodach luksusowych ze względu na ich wysoką konserwację i większą liczbę szans na nieplanowane wizyty. Jednak BMW ostatnio świetnie sobie radzi i produkuje bardzo niezawodne i solidne samochody.
Seria 8 ma bardzo dobry wynik niezawodności 83 na 100 przez J.D Power. To jest na szczycie listy i sposób lepiej niż jego konkurentów. Jest to ogromna zasługa dobrej jakości części i niezawodnego silnika. Historycznie, BMW okazało się jednym z najszybszych i najbardziej trwałych silników.

Bezpieczeństwo

Seria 8 nie jest również daleko w tyle, jeśli chodzi o niezawodność. W rzeczywistości, seria 8 jest jednym z najbezpieczniejszych pełnowymiarowych pojazdów luksusowych dostępnych na rynku. Może nawet konkurować z takimi gigantami w dziedzinie bezpieczeństwa jak Volvo czy Genesis. Jeśli mówimy o funkcjach bezpieczeństwa, to ten samochód ma funkcje, takie jak

  • Poduszki powietrzne
  • Automatyczne hamowanie awaryjne
  • Wykrywanie Blindspot
  • Lane-keeping assist
  Kto produkuje najbardziej niezawodne silniki turbo?

Konserwacja i naprawy

Konserwacja jest często ogromny punkt w zakupie niemieckiego samochodu, ponieważ są one na pewno drogie w utrzymaniu. Seria 8 jest również bardzo kosztowna pod względem utrzymania, a Ty musiałbyś zapłacić około 4000 dolarów rocznie za utrzymanie bez gwarancji.

FAQ

Czy BMW serii 8 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 8 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 8?

BMW serii 8 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW serii 8 i czy ma turbo?

BMW serii 8 ma 523 KM mocy i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4,4 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w BMW serii 8?

14,8 stóp sześciennych ( 0,419 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 8 ma aluminiowe koła przednie 20 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 20 X 9 cali.

Czy BMW serii 8 jest tego warte?

Olśniewająco gładka, szybka V-8, z atletycznym prowadzeniem i spokojną jazdą. Wnętrze jest luksusowe. Wady Są pewne przeszkody wizualne, tylne siedzenie nie jest tak dramatyczne jak w Lexusie LC i są pewne przeszkody w widoczności na zewnątrz. Werdykt Zarówno coupe, jak i kabriolet serii 8 są niezwykle luksusowe, nawet jeśli nie różnią się zbytnio od siebie.

  Najlepszy używany SUV BMW

Czy BMW zaprzestaje produkcji serii 8?

BMW ogłosiło, że M8 kabriolet i coupe zostaną wycofane z produkcji w Ameryce Północnej w roku modelowym 2021. Żegnajcie 2-drzwiowe BMW M8 i model M8 Competition.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z