BMW X2 Niezawodność

Model X2 należy do klasy subkompaktowych SUV-ów BMW o znacznie bardziej sportowym nadwoziu. X2 jest bardzo podobny do X1, ale X2 jest stworzony dla entuzjastów motoryzacji ze względu na lepszą dynamikę jazdy. Posiada on napęd na tylne koła, a do wyboru jest model xDrive, który posiada napęd na wszystkie koła.

Przegląd

X2 jest dostępny z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi. Silnik benzynowy składa się z jednostek 1,5 L i 2,0 L turbo. Model M również posiada silnik 2.0 L, ale jest on znacznie szybszy dzięki mocy 302 koni mechanicznych. Istnieje również wersja hybrydowa plug-in modelu X2.

Niezawodność

Jeśli chodzi o najbardziej niezawodne marki samochodów, BMW plasuje się bardzo nisko, na 16. miejscu z 37. Wynika to głównie z wyższych niż przeciętne kosztów utrzymania i eksploatacji. Jednak poza konserwacją, BMW to całkiem solidne samochody z niezawodnymi częściami.
The X2 jest przykładem poprawy niezawodności BMW, że dostał 73 wynik na 100 pod względem niezawodności. Ludzie wyrazili swoje obawy dotyczące tego samochodu, ale żaden z nich nie jest żadnym poważnym problemem. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są bardzo zadowoleni z jakości premium wnętrza i skrzyni biegów obecnych w samochodzie.

Bezpieczeństwo

Jeśli mówimy tylko o bezpieczeństwie i cechach samochodu związanych z zarządzaniem zderzeniami, to X2 posiada pełną ocenę 5 gwiazdek przyznaną przez Euro NCAP. Posiada również wszystkie dobre oceny od IIHS. BMW wyposażyło samochód w wiele funkcji bezpieczeństwa, a także ciężko pracowało, aby zapobiec wszelkiego rodzaju przewróceniu się samochodu.

  BMW serii 8 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Właściciele BMW narzekają tylko na jedną rzecz, a są nią wysokie koszty utrzymania. BMW używa wszystkich części z najwyższej półki, a ich samochody są zaprojektowane tak, aby były super złożone. Poza tym, dealerzy BMW okazują się również bardzo drodzy, gdy gwarancja wygasa. Mimo to, jest to niezawodny samochód, jeśli możesz zapłacić za rachunki serwisowe.

FAQ

Czy BMW X2 to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW X2 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW X2?

BMW X2 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody średniej wielkości

Jaka jest moc BMW X2 i czy ma turbo?

BMW X2 ma 301 KM i 331 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

BMW X2 ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8-calowe aluminiowe koła tylne.

Czy warto kupić BMW X2?

BMW X2 z 2020 roku pozostaje nowym luksusowym pojazdem, ale potrzebuje trochę dopracowania. Zawieszenie jest zbyt sztywne jak na luksusowy pojazd, a przestrzeń ładunkowa nie jest wystarczająca. Wciąż ma przyjemne wrażenia z jazdy dzięki dobrze sparowanej 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów i silnikowi 2.0L.

Czy BMW X2 jest lepsze niż X1?

BMW X1 nie posiada modelu o wysokich osiągach. Jeśli szukasz funkcjonalności i osiągów SUV-a, BMW X2 będzie Twoim jedynym wyborem. Model ten może pochwalić się imponującymi statystykami, w tym czasem 0-60 mph wynoszącym zaledwie 4,9 sekundy dzięki potężnym 4-cylindrowym silnikom twin-turbo.

  Jakie są najczęstsze problemy z BMW 335i?

Gdzie produkowane jest BMW X2?

BMW X2 jest produkowane w Regensburgu, w Niemczech. Produkowany jest razem z modelem X1. Pojazd może być również wyposażony w napęd na wszystkie koła xDrive w modelach wyższej klasy jako część rodziny BMW X.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z