BMW X6 Niezawodność

Nieco większy od modelu X5, X6 jest luksusowym SUV-em typu crossover średniej wielkości. Skupia się on głównie na zapewnieniu jeszcze lepszej dynamiki jazdy, dzięki lepszemu zawieszeniu, silnikowi i układom przeniesienia napędu. Bez względu na to, jak piękne i sportowe samochody produkuje BMW, wciąż nie są one najbardziej niezawodnymi opcjami dla ludzi.

Przegląd

X6 jest znacznie bardziej ulepszoną wersją X5 i jest wyposażony w 6-cylindrowy silnik o pojemności 3,0 l z turbodoładowaniem, który pozwala rozpędzić się od 0 do 60 mph w zaledwie 5,5 sekundy. To jest tylko model bazowy, ale jest też model M, który ma jeszcze większy i szybszy silnik 4.4 L, który daje 591 koni mechanicznych.

Niezawodność

Niezawodność jest trudnym punktem dla samochodów takich jak BMW, ponieważ używają one najnowszej technologii i ostatecznie drogich i rzadkich części, co powoduje, że wskaźnik utrzymania jest wyższy, a to obniża niezawodność. Jednak przy odpowiednim utrzymaniu, BMW są jednymi z najtrwalszych samochodów.
X6 posiada wszystkie rodzaje części najlepszej jakości. Silnik również nie jest całkowicie nowy i okazało się, że jest bardzo wydajny i trwały, jeśli jest utrzymywany z należytą starannością. Mimo to, ogólny wynik niezawodności X6 wynosi 81 na 100, co jest naprawdę dobrym wynikiem wśród BMW.

Bezpieczeństwo

Pomiary bezpieczeństwa w samochodach BMW są zawsze perfekcyjne, a X6 jest samochodem z 5 gwiazdkami pod względem bezpieczeństwa. Jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje bezpieczeństwa BMW, które okazują się być bardzo dobre.

  Jaki jest najmniejszy samochód BMW?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania BMW są zawsze wyższe niż w przypadku wielu innych samochodów. Dealerzy również pobierają dość wysokie ceny, a samochody są często zbyt skomplikowane dla każdego prostego warsztatu. X6 kosztowałoby około 1200 dolarów rocznie na konserwację zapobiegawczą i inne usterki. Ponieważ samochód ma bardzo drobne usterki, miejmy nadzieję, że wystarczy wydać na regularną konserwację.

FAQ

Czy BMW X6 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW X6 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW X6?

BMW X6 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Jaka jest moc BMW X6 i czy ma turbo?

BMW X6 ma 335 KM mocy i 330 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Gas/Electric I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

BMW X6 ma aluminiowe koła przednie 20 X 9 cali i aluminiowe koła tylne 20 X 9 cali.

Jakie problemy ma BMW X6?

Ten samochód jest bardzo wytrzymały i miał bardzo mało problemów. Zgłaszano raporty o problemach z elektryką, głównie związanych z rozruchem, żywotnością akumulatora i światłami ostrzegawczymi.

Czy warto kupić BMW X6?

BMW X6 z 2020 roku to BMW. Jest potężne, luksusowe, wyposażone w najnowszą technologię oraz zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę. Przeprojektowanie trzeciej generacji zaowocowało powstaniem SUV-a coupe, który jest bardziej wydajny niż inne pojazdy na drodze.

  Najlepsze używane BMW serii 5 do kupienia

Który rocznik BMW X6 jest najbardziej niezawodny?

Od 2019 do 2021 roku, to najlepsze lata BMW X6. Modele te są w stanie skorzystać z lekcji wyniesionych ze starszych lat modelowych, co jest widoczne w zwiększonej niezawodności, mniejszej liczbie skarg i mniejszej liczbie zgłoszonych problemów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z