BMW X7 Niezawodność

X7 to pełnowymiarowy SUV, którego celem jest zapewnienie jeszcze większej przestrzeni dla pasażerów lub bagażu. Samochód posiada 3 rząd dla dodatkowych pasażerów, który może być również składany. Jest wyposażony w system AWD, ciężki silnik i niesamowite wnętrze. Ponadto, niezawodność jest również doceniana przez X7.

Przegląd

X7 jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak samopoziomujące zawieszenie pneumatyczne, które zapewnia płynną jazdę. Silnik jest również potężny, a model podstawowy posiada silnik 3.0 L B58 I6, natomiast model M posiada znacznie szybszy silnik 4.4 L twin-turbo N63 V8. Dodatkowo wnętrze posiada niezwykle zaawansowane technologicznie elementy i wygodne fotele.

Niezawodność

Pełnowymiarowe SUV-y są stworzone do niezwykle stabilnej jazdy w zaśnieżonych warunkach lub na nierównej nawierzchni. Niezawodność jest bardzo ważna dla tych samochodów, ponieważ te SUV-y potrzebują wszystkich części najwyższej jakości. BMW słynie ze swoich silników, które są bardzo trwałe.
X7 jest niezawodnym SUV-em dzięki najwyższej jakości częściom i silnikowi. J.D Power ocenił go nawet na 83 punkty na 100 możliwych. Ten wynik jest bardzo dobry w porównaniu do swoich rywali. Poza tym, opinie ludzi są również bardzo dobre na temat tego samochodu.

Bezpieczeństwo

SUV-y są często uważane za znacznie bezpieczniejsze od sedanów ze względu na ich wysoki prześwit i mocne nadwozie. X7 został oceniony na 5 gwiazdek od każdej organizacji. Jest również wyposażony w system Proactive Protection, który obejmuje wiele funkcji bezpieczeństwa w standardzie, takich jak aktywne wykrywanie martwego pola, wspomaganie utrzymania pasa ruchu, ostrzeganie przed kolizją itp.

  Najgorsze BMW do kupienia używane

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tego typu dużych SUV-ów jest często bardzo wysoka. X7 będzie Cię kosztować około 2,000 dolarów rocznie za jego regularne utrzymanie. Ten wysoki wskaźnik konserwacji jest głównie ze względu na drogie części używane w tym SUV. Jednakże, gwarancja może obejmować wiele rzeczy w ciągu pierwszych 4 lat.

FAQ

Ile miejsc jest w BMW X7?

BMW X7 to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc BMW X7 i czy ma turbo?

BMW X7 ma 523 KM mocy i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW X7 ma aluminiowe koła przednie 22 X 9,5 cala i aluminiowe koła tylne 22 X 10,5 cala.

Ile kilometrów wytrzyma BMW X7?

BMW X7, które jest dobrze utrzymane i regularnie serwisowane, powinno wystarczyć na znacznie ponad 100 000 mil. Niektórzy właściciele BMW mają swoje BMW przez ponad 250 000 mil. Wytrzymują one bardzo długo, jeśli są dobrze utrzymane.

Jak wygodne jest BMW X7?

BMW X7 jest samochodem siedmioosobowym, więc podczas długich podróży na tylnych siedzeniach mogą wygodnie siedzieć dwie dorosłe osoby. Opcjonalny trzeci rząd w modelu X5 jest jednak mniejszy. Za niewielką opłatą można zmienić środkowy rząd w X7 z trzyosobowej ławki na dwie luksusowe ławki.

  Audi RS7 Niezawodność

Czy BMW X7 jest duże?

X7 jest duży i jest największym SUV-em BMW. X7, luksusowy SUV z trzema rzędami siedzeń i opcjonalnym trzecim w modelu X5, jest o klasę wyżej od średniej wielkości X5. X7 jest większy niż X5 i oferuje więcej miejsca w trzecim rzędzie, dzięki czemu łatwiej pomieścić w nim duże rodziny.

Czy BMW X7 posiada fotele z masażem?

Tak, ma fotele z masażem. Komfortowe fotele1 w BMW X7 zapewnią Ci uczucie pełnego relaksu i komfortu. Funkcję masażu1, 2 można aktywować za pomocą przycisku. Dzięki temu poczujesz się jak w spa.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z