BMW Z4 Niezawodność

Z4 to sportowy samochód typu roadster produkowany przez BMW. Samochód ten skupia się głównie na atletycznych aspektach samochodu, dlatego też posiada tylko 2 miejsca. Istnieją tylko dwa kształty nadwozia tego samochodu, jeden to kabriolet, a drugi to coupe. Jeśli chodzi o niezawodność, to jest to całkiem niezawodny samochód do posiadania.

Przegląd

Jest to dwumiejscowy samochód, który skupia się głównie na swoich osiągach, a nie na aspekcie samochodów rodzinnych. Samochód jest mały, ale jest wyposażony w szeroką gamę silników, od 2,0 l turbodoładowanego silnika do masywnego 3,0 l turbodoładowanego silnika modelu M. Tylko model podstawowy obecny w USA może przejechać od 0 do 60 mph w zaledwie 5,4 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność jest zmartwieniem dla wielu ludzi przed zakupem samochodów BMW lub jakichkolwiek innych luksusowych samochodów. Dzieje się tak dlatego, że koszt posiadania tych samochodów jest zawsze dość wysoki. BMW jest na 31 miejscu wśród 40 marek samochodów, co jest wynikiem przeciętnym, ale i tak lepszym niż w przypadku samochodów luksusowych.
Z4 jest jednak dość niezawodnym samochodem. J.D Power ocenił samochód z średnim wynikiem 75 na 100, jeśli chodzi o niezawodność. BMW słynie z trwałych silników, więc silniki B48 lub B58 stosowane w tym samochodzie również nie sprawią żadnych problemów.

Bezpieczeństwo

Sztywność konstrukcji jest zawsze dużym zmartwieniem przy zakupie kabrioletu. Nie musisz się jednak o to martwić, ponieważ BMW uczyniło ten samochód jednym z najbezpieczniejszych kabrioletów dostępnych na rynku. Otrzymał on ocenę 5 gwiazdek w zakresie bezpieczeństwa od każdej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem.

  Cadillac CT5 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania tego samochodu sportowego jest ponownie bardzo drogie, jak wszystkie inne BMW, ale to jest to, co każdy ma do czynienia, jeśli chcą luksusowy samochód sportowy. Ten samochód będzie potrzebował około 800 dolarów do 900 dolarów rocznie na wszystkie swoje regularne lub jakiekolwiek nieterminowe utrzymanie.

FAQ

Czy BMW Z4 to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW Z4 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w BMW Z4?

BMW Z4 to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa fotele

Jaka jest moc BMW Z4 i czy ma turbo?

BMW Z4 ma 382 KM i 369 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW Z4?

9.9 stóp sześciennych ( 0,28 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW Z4 ma 18 X 9 calowe aluminiowe koła przednie i 18 X 10 calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo wytrzyma BMW Z4?

BMW, w tym Z4, które są dobrze utrzymane, często mają przebieg od 250 tys. do 350 tys. mil lub więcej. Chociaż silnik N52 jest nowszy, bazuje on na rzędowych 6 cylindrach BMW. Oznacza to, że możesz spodziewać się podobnej trwałości.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z