Buick Cascada Niezawodność

2-drzwiowy kabriolet, po raz pierwszy wprowadzony na rynek przez Opla, a podobny wariant został wprowadzony przez Buicka w 2016 roku. Cascada ma piękny top z tkaniny, który można otworzyć. Samochód jest elegancko zaprojektowany do jazdy i zaprojektowany tak, aby był doskonale niezawodny, z niezwykle pięknymi przejazdami.

Przegląd

Cascada posiada wysokiej jakości dynamikę jazdy z szybkim silnikiem. Cascada została wycofana z produkcji w 2019 roku, ale wcześniej pojawiła się w trzech poziomach wykończenia, które obejmowały również model sportowy. jednak wszystkie poziomy wykończenia miały ten sam silnik 1,6 L turbo 4-cylindrowy, wytwarzający 200 koni mechanicznych. To była ekscytująca jazda i nadal można go kupić na rynku używanych.

Niezawodność

Niezawodność samochodów jest czynnikiem decydującym przy zakupie samochodów. Ludzie zazwyczaj wolą samochody o wysokiej niezawodności niż na odwrót. Buick jest przyzwoicie niezawodną marką samochodową w całym okresie swojego istnienia i partnerstwa z GM motors. Buick ma dobrą ocenę niezawodności 4,5 na 5.
Cascada jest kabrioletem, czyli modelem, który nigdy nie był najbardziej niezawodnym samochodem, ale Cascada odcisnęła swoje piętno i jest dość dobra pod względem niezawodności. Ma wynik niezawodności 4,5 z 5 przez J.D Power, która jest duża organizacja. Konstrukcja samochodu jest również wystarczająco trwała, aby wytrzymać wiele lat.

Bezpieczeństwo

Kabriolety słyną z niezbyt wysokich pomiarów bezpieczeństwa ze względu na brak dobrej sztywności konstrukcji. Cascada, z drugiej strony, ma dobrą sztywność strukturalną i jest mniej przypadków przewrócenia się. Ponadto, samochód posiada barów pop-up ochrony funkcji, która przychodzi w każdym przypadku przewrócenia. Ponadto posiada on inne standardowe elementy bezpieczeństwa

  Buick Regal TourX Niezawodność

Konserwacja i naprawa

Samochody marki Buick nie są drogie w zakupie i utrzymaniu. Te samochody zostały wykonane, aby trwać przyzwoite lata, i bez powodowania wielu problemów. Roczny maksymalny koszt utrzymania i naprawy wynosi około 700 dolarów. Ten koszt utrzymania obejmuje wszystkie regularne przeglądy, wszelkie nieplanowane wizyty lub inne koszty napraw, z którymi boryka się samochód.

FAQ

Czy Buick Cascada to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Buick Cascada jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Cascada?

Buick Cascada to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Car

Jaka jest moc Buicka Cascady i czy ma on turbo?

Buick Cascada ma 200 koni mechanicznych i 207 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 1.6L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Buicku Cascada?

9,8 stóp sześciennych ( 0,278 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Buick Cascada ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Buick Cascada jest szybki?

Nie jest superszybki. Choć 2019 Buick Cascada wygląda sportowo, to nie jest to samochód sportowy. To cruiser, a nie bruiser. 200-konny kabriolet waży 4,000 funtów. Jest dobrze wyważony i zapewnia dobre przyspieszenie z bardzo niewielkim opóźnieniem turbo. Czas 0-60 mph nie jest szybszy niż u konkurencji i wynosi ponad 8,0 sekund.

  Buick Regal Sportback Niezawodność

Czy Buick Cascada ma turbo?

Cascada ma turbodoładowany, 200-konny, 1,6-litrowy, czterocylindrowy silnik i sześciobiegową, automatyczną skrzynię biegów. Skrzynia biegów często musi szukać odpowiedniego biegu, co może zmniejszyć wydajność i obniżyć osiągi.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z