Buick Envision Niezawodność

Envision to kompaktowy SUV typu crossover, który jest większy od modeli Encore i Encore GX. Samochód posiada system AWD do jazdy po zaśnieżonych lub nierównych nawierzchniach i jest wystarczająco przestronny, aby zmieścić wewnątrz samochodu dużą ilość bagażu. Samochód jest dość solidnie zbudowany i jest niezawodny w użytkowaniu przez wiele lat.

Przegląd

Został on wprowadzony na rynek w USA w 2016 roku i wyrobił sobie markę dzięki swojej trwałości i wydajności. Envision ma różne poziomy wykończenia, a najszybszy poziom wykończenia, Envision Avenir ma 2,0 L 4-cylindrowy silnik turbo z 9-biegowym układem przeniesienia napędu. Samochód nie jest najszybszy, ale na pewno jest niezawodny.

Niezawodność

Niezawodność Buicka jest znana w USA. Są to najbardziej niezawodni krajowi producenci samochodów. Niezawodność jest często lepsza w samochodach klasy średniej ze względu na ich niezbyt skomplikowane systemy. SUV-y Buicka są zbudowane, aby trwać, a także są dobre pod względem bezpieczeństwa i konserwacji.
Mówiąc o Envision, jest to również bardzo solidnie zbudowany samochód Buick. Silniki z łatwością wytrzymują 20 lat, a samochód jest również na tyle dobry, że nie ma żadnych poważnych problemów. Jeśli chodzi o ocenę niezawodności, radzi sobie świetnie, uzyskując 85 punktów na 100 możliwych według J.D. Power.

Bezpieczeństwo

Samochody marki Buick radzą sobie wyjątkowo dobrze pod względem bezpieczeństwa. Envision otrzymał 5 gwiazdek za swoje pomiary bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo w przypadku zderzenia jest na najwyższym poziomie dzięki zabezpieczeniu przed uderzeniem czołowym i bocznym. Samochód jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje wspomagające kierowcę, takie jak system ostrzegania przed kolizją, automatyczne hamulce awaryjne itp.

  Buick LaCrosse Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Utrzymanie tego samochodu nie było tak kosztowne. Nawet po 10 latach, samochód nie zużywa więcej niż 7000 dolarów. Jednak samochód oczywiście wymaga konserwacji zapobiegawczej i wymiany oleju, co kosztowałoby Cię około 400 do 500 dolarów miesięcznie, z innymi dodatkowymi nieplanowanymi wizytami.

FAQ

Czy Buick Envision to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Buick Envision jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Envision?

Buick Envision to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicle

Jaka jest moc w Buicku Envision i czy ma on turbo?

Buick Envision ma 228 KM mocy i 258 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I4 o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Buick Envision ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Buick Envision ma problemy z przekładnią?

Skrzynia biegów przenosi moc z silnika na koła, pozwalając na jazdę z preferowaną prędkością. Problemy ze skrzynią biegów Buick Envision mogą obejmować opóźnienia w zmianie biegów, zgrzytanie podczas przyspieszania, drżenie przy każdej prędkości, gwizdanie i zapach spalenizny dochodzący spod maski.

Czy Buick Envision 2021 wymaga gazu premium?

EPA zwraca uwagę, że nowy model Envision nie potrzebuje regularnego paliwa premium, jak jego poprzednik. W rezultacie 19 koni mechanicznych zostało poświęcone na rzecz mniejszej ilości paliwa i bardziej przystępnego cenowo gazu. Silnik turbo-cztery 2,0 litra w Envision 2021 jest oceniany na 220 koni mechanicznych, co oznacza spadek z 252 koni mechanicznych w zeszłym roku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z