Buick Envision Niezawodność

Envision to kompaktowy SUV typu crossover, który jest większy od modeli Encore i Encore GX. Samochód posiada system AWD do jazdy po zaśnieżonych lub nierównych nawierzchniach i jest wystarczająco przestronny, aby zmieścić wewnątrz samochodu dużą ilość bagażu. Samochód jest dość solidnie zbudowany i jest niezawodny w użytkowaniu przez wiele lat.

Przegląd

Został on wprowadzony na rynek w USA w 2016 roku i wyrobił sobie markę dzięki swojej trwałości i wydajności. Envision ma różne poziomy wykończenia, a najszybszy poziom wykończenia, Envision Avenir ma 2,0 L 4-cylindrowy silnik turbo z 9-biegowym układem przeniesienia napędu. Samochód nie jest najszybszy, ale na pewno jest niezawodny.

Niezawodność

Niezawodność Buicka jest znana w USA. Są to najbardziej niezawodni krajowi producenci samochodów. Niezawodność jest często lepsza w samochodach klasy średniej ze względu na ich niezbyt skomplikowane systemy. SUV-y Buicka są zbudowane, aby trwać, a także są dobre pod względem bezpieczeństwa i konserwacji.
Mówiąc o Envision, jest to również bardzo solidnie zbudowany samochód Buick. Silniki z łatwością wytrzymują 20 lat, a samochód jest również na tyle dobry, że nie ma żadnych poważnych problemów. Jeśli chodzi o ocenę niezawodności, radzi sobie świetnie, uzyskując 85 punktów na 100 możliwych według J.D. Power.

Bezpieczeństwo

Samochody marki Buick radzą sobie wyjątkowo dobrze pod względem bezpieczeństwa. Envision otrzymał 5 gwiazdek za swoje pomiary bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo w przypadku zderzenia jest na najwyższym poziomie dzięki zabezpieczeniu przed uderzeniem czołowym i bocznym. Samochód jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje wspomagające kierowcę, takie jak system ostrzegania przed kolizją, automatyczne hamulce awaryjne itp.

  Buick LaCrosse Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Utrzymanie tego samochodu nie było tak kosztowne. Nawet po 10 latach, samochód nie zużywa więcej niż 7000 dolarów. Jednak samochód oczywiście wymaga konserwacji zapobiegawczej i wymiany oleju, co kosztowałoby Cię około 400 do 500 dolarów miesięcznie, z innymi dodatkowymi nieplanowanymi wizytami.

FAQ

Czy Buick Envision to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Buick Envision jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Envision?

Buick Envision to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicle

Jaka jest moc w Buicku Envision i czy ma on turbo?

Buick Envision ma 228 KM mocy i 258 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I4 o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Buick Envision ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Buick Envision ma problemy z przekładnią?

Skrzynia biegów przenosi moc z silnika na koła, pozwalając na jazdę z preferowaną prędkością. Problemy ze skrzynią biegów Buick Envision mogą obejmować opóźnienia w zmianie biegów, zgrzytanie podczas przyspieszania, drżenie przy każdej prędkości, gwizdanie i zapach spalenizny dochodzący spod maski.

Czy Buick Envision 2021 wymaga gazu premium?

EPA zwraca uwagę, że nowy model Envision nie potrzebuje regularnego paliwa premium, jak jego poprzednik. W rezultacie 19 koni mechanicznych zostało poświęcone na rzecz mniejszej ilości paliwa i bardziej przystępnego cenowo gazu. Silnik turbo-cztery 2,0 litra w Envision 2021 jest oceniany na 220 koni mechanicznych, co oznacza spadek z 252 koni mechanicznych w zeszłym roku.

  Czy Volvo jest bardziej niezawodne niż Tesla?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z