Buick LaCrosse Niezawodność

LaCrosse to elegancko zaprojektowany sedan średniej wielkości o bardzo dobrej dynamice jazdy. Posiada dobrą mieszankę cech technologicznych połączonych z siedzeniami najwyższej jakości. Nie jest to samochód luksusowy, ale daje bardzo silną esencję pojazdu luksusowego. Poza tym jest to również samochód niewymagający konserwacji i bezpieczny, niezawodny.

Przegląd

Sam samochód jest w swojej 3 generacji, ale Buick USA zaprzestał jego produkcji w 2019 roku. Wprowadzili również system AWD w wersji amerykańskiej. W USA Buick wprowadził model hybrydowy oraz model z silnikiem 3,6 L w 3 generacji. Jednak LaCrosse nadal jest bestsellerem w Chinach.

Niezawodność

Przy zakupie samochodu budżetowego klasy średniej ludzie często zwracają uwagę na czynnik niezawodności, ponieważ chcą, aby ten samochód był ich codzienną jazdą i nie powodował żadnych problemów. Buick ma przyzwoitą historię, jeśli chodzi o niezawodność. Nie są one brzydkie i wystarczająco premium, aby cieszyć się podczas jazdy.
LaCrosse podąża śladami Buicka i jest wystarczająco niezawodny, aby nadal kupować w USA. Samochód ma ponadprzeciętną ocenę niezawodności 3,5 na 5 według J.D Power. Samochód ma ogólną ocenę 8,1 i błyszczy w działach bezpieczeństwa i łatwości utrzymania.

Bezpieczeństwo

LaCrosse oferuje bardzo dobry poziom bezpieczeństwa i to przy swojej przystępnej cenie. Otrzymał 5 gwiazdek od NHTSA i dobrze wypadł w testach zderzeniowych. W trzeciej generacji pojawiły się nawet nowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak asystent kierowcy, a także jeszcze lepsze zabezpieczenia przed kolizjami i przewróceniem się samochodu.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania w przystępnych cenowo samochodach są zawsze niższe niż w przypadku pełnych luksusu pojazdów. LaCrosse ma podobne koszty utrzymania jak inne samochody marki Buick i wynoszą one około 500 dolarów rocznie. Obejmuje to również wszelkie większe koszty napraw. Co więcej, samochód ten ma również bardzo małe szanse na uzyskanie jakichkolwiek poważniejszych napraw, więc roczny koszt utrzymania byłby nawet niższy niż 500 dolarów.

  Buick Regal Niezawodność

FAQ

Czy Buick LaCrosse to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Buick LaCrosse jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Buicku LaCrosse?

Buick LaCrosse to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc Buicka LaCrosse i czy ma on turbo?

Buick LaCrosse ma 310 koni mechanicznych i 268 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Buick LaCrosse ma 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Buick LaCrosse ma jakieś problemy?

Wydaje się, że Buick naprawił problemy z trzecią generacją LaCrosse, i jest bardzo mało skarg na tę nową generację. Nie ma problemów z silnikiem, które były tak powszechne lub niebezpieczne, jak w przypadku modeli z 2008 i 2011 roku. Samochody te nie są jednak idealne.

Ile mil wytrzymuje Buick LaCrosse?

Samochód Buick LacCrosse sedan jest dobrze zbudowany i może przejechać od 200 000 do 250 000 mil przy dobrej konserwacji i bezpiecznych nawykach jazdy. Szacowany okres eksploatacji modelu LaCrosse wynosi 13-17 lat przy założeniu przejechania 15 000 mil rocznie. To jest zanim będzie wymagał kosztownych napraw lub się zepsuje.

Czy Buick LaCrosse to dobry samochód używany?

LaCrosse z 2019 roku jest doskonałym samochodem używanym. Możesz znaleźć modele LaCrosse, które mają potężne silniki V6, jeśli cenisz wydajność bardziej niż oszczędność paliwa. Sedan jest wygodny i oferuje obszerne miejsca siedzące. Jest również wyposażony w wiele przyjaznych dla użytkownika technologii.

  Buick Lucerne Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z