Buick Regal Niezawodność

Samochód jest dość znany ze swojej konstrukcji nadwozia i przestronnego wnętrza. Jednak nie jest to najbardziej luksusowy samochód, jeśli porównamy go z innymi luksusowymi samochodami. Jeśli chodzi o niezawodność, samochód sprawuje się bardzo dobrze i jest to łatwy w utrzymaniu sedan.

Przegląd

Regal jest obecny na rynku amerykańskim od dziesięcioleci. Samochód jest wyposażony w silniki turbo o pojemności 2,0 L. Dostępne są dwa kształty nadwozia. Jest kształt liftback, który ma bardzo przydatne drzwi bagażnika w stylu hatchback, a następnie jest kombi. Samochód został wycofany z produkcji w 2019 roku, ale nadal można kupić ten samochód.

Niezawodność

Niezawodność i niezawodność samochodów jest istotnym aspektem przy zakupie samochodu. Samochody Buick są często bardzo znane ze swojej niezawodności. Te samochody nie są najbardziej luksusowe jak Cadillac, ale są określane jako samochody premium. Niezawodność marki jest 3,5 z 5,0, który jest określany jako dobry.
Regal, jak wiele innych samochodów Buick, jest bardzo niezawodny samochód. J.D Power, która jest duża organizacja do przeglądu niezawodności samochodu, ocenił Regal z 91 wynik na 100, który jest określany jako najlepszy. Jest to głównie ze względu na jego niezawodny silnik i niskie koszty utrzymania.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa, samochody marki Buick wypadają przyzwoicie również w tej kwestii. Regal ma 5-gwiazdkową ocenę bezpieczeństwa. Wynika to głównie z jego funkcji bezpieczeństwa. Jednak wiele funkcji wspomagających kierowcę nie jest w standardzie, więc sporo kosztują. Funkcje wspomagające kierowcę obejmują ostrzeganie przed kolizją, utrzymywanie pojazdu na pasie ruchu i tempomat.

  Buick Verano Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Samochody marki Buick nie należą do najbardziej wymagających w utrzymaniu. Regal ma niezawodny silnik, a inne części są również dobrej jakości. W przypadku rocznego utrzymania, samochód będzie kosztował około 500 dolarów za wszystkie jego konserwacje i naprawy. Oprócz tego dostępna jest również gwarancja, która dodatkowo pomoże.

FAQ

Czy Buick Regal to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Buick Regal jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Regal?

Buick Regal to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize

Jaka jest moc Buicka Regal i czy ma on turbo?

Buick Regal ma 259 koni mechanicznych i 295 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest turbodoładowany o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy to Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Buicku Regal?

14,2 stóp sześciennych ( 0,402 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Buick Regal ma 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Z jakimi problemami boryka się Buick Regal?

Najczęstsze problemy z silnikiem Buicka Regal to wyłączanie się silnika i zgaśnięcie podczas jazdy, nierówna praca, problemy z łańcuchem rozrządu, utrata mocy podczas jazdy i stukanie silnika po uruchomieniu zimnego silnika.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z