Buick Regal Sportback Niezawodność

Buick Regal w wersji Sportback jest znany z wyglądu nadwozia i osiągów silnika. Samochód jest również przestronny zarówno dla pasażerów, jak i dla bagażu. Samochód został zaprojektowany w kształcie nadwozia liftback, który posiada również drzwi bagażnika w stylu hatchback. Jednak samochód został wycofany z produkcji, nadal jest to jeden z najbardziej niezawodnych samochodów.

Przegląd

Samochód posiada wnętrze o jakości premium z potężnymi opcjami układu napędowego. Wyposażony jest w 2 silniki 2.0 L turbo, które produkują 250 koni mechanicznych, oraz 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Ponadto, aby zwiększyć przyczepność na drodze, samochód posiada również system AWD.

Niezawodność

Niezawodność w samochodach oznacza niezawodny samochód, który nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych i jest bezpieczny. Samochody Buick są zaprojektowane tak, aby oferować maksymalną niezawodność, a jakość części używanych w samochodzie jest również dobra, ale nie tak dobra jak w przypadku innych luksusowych marek.
Regal Sportback jest częścią serii Regal, która jest określana jako jeden z najbardziej niezawodnych samochodów krajowych. Wynik niezawodności Regal jest 91 na 100 przez J.D Power, który jest określany jako najlepszy. Samochód jest również dość niezawodny pod względem odsprzedaży lub perspektyw konserwacji.

Bezpieczeństwo

Samochody marki Buick mają dobrą historię, jeśli chodzi o pomiary bezpieczeństwa. Regal Sportback otrzymał dobre oceny w zakresie bezpieczeństwa podczas kolizji. Aktywne i pasywne funkcje bezpieczeństwa mają za zadanie zminimalizować szkody. Oferuje wszystkie ważne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak kontrola trakcji, system AEB itp.

  Buick Lucerne Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Niezawodność każdego samochodu w dużym stopniu zależy od kosztów jego konserwacji i naprawy. Samochody Buick mają trwałe silniki z dobrej jakości częściami nadwozia, które są łatwe do wymiany. Koszt utrzymania Regal Sportback, według wielu źródeł, wynosi około 500 dolarów rocznie. Jest to bardzo ekonomiczny koszt, patrząc na cechy samochodu.

FAQ

Czy Buick Regal Sportback to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Buick Regal Sportback jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Regal Sportback?

Buick Regal Sportback to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Large Cars

Jaka jest moc Buicka Regal Sportback i czy ma on turbo?

Buick Regal Sportback ma 250 koni mechanicznych i 260 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I4 o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Buick Regal Sportback ma 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Jak bezpieczny jest Buick Regal?

Regal otrzymał ocenę dobrą od Insurance Institute for Highway Safety. Ocena za zderzenie czołowe została podniesiona do poziomu Superior dzięki dostępności systemu ostrzegania przed kolizją czołową i automatycznego hamowania. Regal otrzymał pięciogwiazdkową ocenę ogólną od National Highway Traffic Safety Administration.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z