Cadillac ATS-V Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, Cadillac wypadł średnio, co nie jest takie złe w porównaniu z konkurencją. Samochody marki Cadillac są często określane mianem pojazdów luksusowych ze względu na ich wysokiej jakości wnętrze i radosne wrażenia z jazdy. ATS to sedan średniej wielkości, a ATS-V to wyczynowy model ATS.

Przegląd

ATS-V był najbardziej luksusowym modelem luksusowego pojazdu ATS. uruchomiony w 2016 roku, miał 3,6 L twin-turbo 6-cylindrowy silnik z ręczną i automatyczną skrzynią biegów. Aby uczynić samochód, jeszcze bardziej, wysokiej wydajności, Cadillac poszedł z tylnym napędem na koła dla modelu V.

Niezawodność

Niezawodność samochodów luksusowych, takich jak ATS-V, była niższa niż innych samochodów głównego nurtu. Wynika to z ich najlepszej jakości użytkowania części, co sprawia, że klient płaci więcej za utrzymanie samochodu. Cadillac nie jest również zły pod względem niezawodności, więc to również dobra rzecz.
ATS-V ma tylko poniżej średniej wynik niezawodności, ale nadal nie jest gorszy niż wiele innych modeli wydajności. Jakość wykonania jest solidna, koszty utrzymania również nie są ekstremalne, a bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. ATS-V otrzymał 2,5 gwiazdki na 5,0, co czyni go poniżej średniej.

Bezpieczeństwo

Czynnik bezpieczeństwa jest zawsze dobry w pojazdach luksusowych. Jeśli chodzi o ATS-V, jest to samochód z oceną 5 gwiazdek w zakresie bezpieczeństwa. Ma najwyższej klasy ochronę przed kolizją czołową i boczną, elektroniczną stabilizację i poduszki powietrzne. Nie otrzymał też żadnych odwołań ani żadnych skarg w zakresie systemu bezpieczeństwa, co świadczy o jego najwyższym bezpieczeństwie.

  Cadillac CTS-V Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania pojazdów luksusowych są często wysokie, ale nie w przypadku ATS-V. Samochód jest wyczynową edycją i posiada bardzo dużo najlepszej jakości produktów zastosowanych w samochodzie. Koszt utrzymania nadal nie jest znacznie wyższa niż i jest to około 700 dolarów rocznie, aby utrzymać ten samochód. Co więcej, samochód nie ma żadnych poważnych usterek, więc może nawet będzie kosztował mniej niż 700 dolarów.

FAQ

Czy Cadillac ATS-V to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac ATS-V to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu ATS-V?

Cadillac ATS-V to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Kompaktowy

Jaka jest moc Cadillaca ATS-V i czy ma on turbo?

Cadillac ATS-V ma 464 KM i 445 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu ATS-V?

10,4 stóp sześciennych ( 0,294 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac ATS-V ma 18 x 9,0 calowe aluminiowe koła przednie i 18 x 9,5 calowe aluminiowe koła tylne.

Ile mil będzie trwał Cadillac ATS?

Możesz osiągnąć 200,000 mil, jeśli dołożysz starań, aby utrzymać swój pojazd prawidłowo. w swoim Cadillac ATS.
Cadillac ATS-V może wytrzymać od 100 000 do 400 000 mil, jeśli o niego zadbasz. Jeśli zaniedbać konserwacji pojazdu, to będzie trwać tylko przez 100.000 mil. Przy właściwej konserwacji, Cadillac ATS-V będzie trwać ponad 150.000 mil.

  Cadillac ELR Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z