Cadillac CT4 Niezawodność

Nie jest to najbardziej niezawodna marka, Cadillacowi wciąż brakuje luksusowych funkcji. Jednak nadal jest to, konkurent do BMW lub Audi. CT4 został uruchomiony w 2019 roku i słynie z kształtu ciała i przyjemnej jazdy. Ten kompaktowy samochód wykonawczy ma wszystkie najnowsze funkcje technologiczne, a nawet model o wysokiej wydajności znany jako CT4-V.

Przegląd

CT4 pochodzi z 2,0 L turbo 4-cylindrowy silnik, że uczciwa ilość 237 KM. Model ten jest w zasadzie konkurentem dla BMW serii 2 lub Audi A3. Wszystkie z nich mają podobne układy napędowe i inne cechy. Samochód jest ładnie zaprojektowany, aby wyglądać elegancko i błyszcząco.

Niezawodność

Niezawodność w samochodach oznacza, że ile samochód będzie trwał, jak wdzięcznie będzie trwał z uczciwą ilością kosztów utrzymania i dobrymi funkcjami bezpieczeństwa. Cadillac nie jest najbardziej niezawodną marką, jednak jeśli chodzi o samochody luksusowe, niezawodność jest często w dół z powodu wysokich kosztów utrzymania i funkcji hi-tech.
CT4 został właśnie wprowadzony na rynek w 2019 roku i musi jeszcze udowodnić swoją niezawodność. Jednakże, jeśli spojrzymy na jego poprzednika, ATS, który miał podobne układy napędowe, miał satysfakcjonujące wyniki niezawodności. Możemy powiedzieć, że samochód będzie niezawodny ze względu na wysokiej jakości budowę samochodu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dużym problemem w ocenie niezawodności samochodu. Jednak CT4 jest dość nowym samochodem i nie przeprowadzono na nim żadnych testów zderzeniowych. Chociaż samochód otrzymał dwa przypomnienia od NHTSA o poduszkach powietrznych i hamulcach serwisowych. Niemniej jednak, patrząc na historię funkcji bezpieczeństwa Cadillaca, możemy powiedzieć, że samochód byłby wystarczająco bezpieczny, aby go kupić.

  Audi A8 niezawodność

Konserwacja i naprawy

CT4 jest pojazdem luksusowym i jak wszystkie inne pojazdy luksusowe, ma więcej kosztów utrzymania niż inne zwykłe samochody. jednak nadal jest niższy niż wielu konkurentów, co jest dużą przewagę do samochodu. Samochód będzie Cię kosztował około 500 dolarów rocznie przez pierwsze 5 lat.

FAQ

Czy Cadillac CT4 jest Front-Wheel-Drive, Rear-Wheel-Drive lub All-Wheel-Drive samochód?

Cadillac CT4 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu CT4?

Cadillac CT4 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Cadillaca CT4 i czy ma on turbo?

Cadillac CT4 ma 325 koni mechanicznych i 380 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany I4 o pojemności skokowej 2.7L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu CT4?

10,7 stóp sześciennych ( 0,303 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac CT4 ma przednie aluminiowe koła 18 x 8 cali i tylne aluminiowe koła 18 x 8 cali.

Co oznacza CT4 w Cadillacu?

Cellular Uptake of T4. Kompaktowy sedan wykonawczy Cadillaca, Cadillac CT4, jest produkowany przez Cadillaca. Zastępuje sedana Cadillac ATS i znajduje się poniżej CT5 w linii Cadillaca. W dniu 30 maja 2019 roku, CT4-V został po raz pierwszy odsłonięty. Standardowy CT4 nastąpił cztery miesiące później.

Czy będzie 2022 Cadillac CT4?

Cadillac oferuje 2022 CT4 z wykończeniami Luxury, Premium Luxury i Sport. Standardowy napęd na tylne koła jest dostępny w CT4 sedan. Napęd na wszystkie koła jest również opcją. Ceny modelu 2022 CT4 zaczynają się od 34 990 dolarów, wliczając koszty podróży, i mogą wzrosnąć do 63 265 dolarów, jeśli kupisz w pełni załadowany model V-Series Blackwing.

  Cadillac Escalade EXT Niezawodność

Czy Cadillac CT4 jest szybki?

Tylnonapędowy CT4V Blackwing z podwójnie turbodoładowanym 3,6-litrowym V6 oferuje 445 stóp funtów momentu obrotowego. Może rozpędzić sedana do 60 MPH w zaledwie 3,9 sekundy, a następnie rozwinąć prędkość maksymalną 189 MPH.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z