Cadillac CT4-V Blackwing Niezawodność

Cadillac jest spółką zależną GM Motors i jest luksusową marką GM Motors. Cadillac’i słyną z wyjątkowych projektów i możliwości jezdnych. CT4 jest kompaktowym samochodem wykonawczym, a model Blackwing jest jego wysokowydajną wersją z wieloma nowymi, ciężkimi silnikami i innymi nowymi funkcjami.

Przegląd

Cadillac nie należy do najbardziej niezawodnych samochodów, ale z pewnością są to luksusowe auta z dobrymi silnikami. CT4-V ma ciężki silnik 3.6 z turbodoładowaniem i 6-cylindrowym silnikiem. To sprawia, że maksymalna moc 472 KM i ma prędkość maksymalną 189 mph. Jest to znacznie szybszy silnik niż w bazowym modelu CT4.

Niezawodność

Luksusowe i wyczynowe samochody słyną z wysokiej klasy wyposażenia i doskonałych wrażeń z jazdy. Niezawodność nie zawsze jest ich główną troską, a wiele z nich ma braki w zakresie wysokich kosztów utrzymania. Cadillac jest marką poniżej średniej, jeśli chodzi o niezawodność, ale i tak jest lepszy od niemieckich marek, tylko pod względem obsługi technicznej.
CT4-V Blackwing jest wysokowydajną wersją CT4. Ze względu na niedawne dodanie CT4 w linii Cadillaca, trudno jest odgadnąć jego niezawodność. Patrząc jednak na poprzedni model V ATS, możemy się domyślać, że Blackwing również będzie średnio niezawodnym samochodem.

Bezpieczeństwo

Nie ma testów zderzeniowych przeprowadzonych na tym samochodzie, ale możemy ocenić jego ocenę bezpieczeństwa, patrząc na jego cechy bezpieczeństwa. Posiada on wszystkie aktywne funkcje, takie jak system AEB, ostrzeganie przed kolizją, bezpieczeństwo pieszych, asystent utrzymania pasa ruchu itp. Oprócz tego, są też pasywne funkcje bezpieczeństwa, takie jak 8 poduszek powietrznych, pasy bezpieczeństwa itp.

  Cadillac STS Niezawodność

Konserwacja i niezawodność

Konserwacja zazwyczaj nie jest tak droga w Cadillacach. Jest to jednak model V o wysokich osiągach, dlatego wymagałby nieco więcej konserwacji niż zwykły model CT4. Prawdopodobnie kosztowałoby to około 500 dolarów za optymalną konserwację i kilka nieterminowych wizyt.

FAQ

Czy Cadillac CT4-V Blackwing to samochód z napędem na przednie koła, napędem na tylne koła czy napędem na wszystkie koła?
Cadillac CT4-V Blackwing jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu CT4-V Blackwing?

Cadillac CT4-V Blackwing to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Cadillaca CT4-V Blackwing i czy ma on turbo?

Cadillac CT4-V Blackwing ma 472 KM i 445 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest turbodoładowany V6 o pojemności skokowej 3,6L/ Układ paliwowy jest: Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Cadillac CT4-V Blackwing?

10,7 stóp sześciennych ( 0,303 m3 )

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Cadillac CT4-V Blackwing ma 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Gdzie jest produkowany Cadillac Blackwing?

Linia Cadillac Blackwing jest produkowana w Lansing, Michigan w GM Lansing Grand River Plant.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z