Cadillac CT5-V Blackwing Niezawodność

Blackwing to model CT5 o najwyższych osiągach. CT5 jest kompletnym samochodem luksusowym i ma dwa modele o wysokiej wydajności, jeden to V, a drugi to V Blackwing. Blackwing posiada znacznie większy i szybszy silnik. Jeśli chodzi o niezawodność, samochód jest wystarczająco niezawodny w porównaniu z innymi samochodami o wysokich osiągach.

Przegląd

Edycja Blackwing posiada kolosalny, doładowany silnik V8 o pojemności 6,2 l, który produkuje niesamowitą ilość 668 koni mechanicznych i może przyspieszyć od 0 do 60 mph w zaledwie 3,4 sekundy. Samochód jest wyposażony w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, ale jest też opcja dla modelu z 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Niezawodność

Niezawodność nie ma większego znaczenia przy zakupie samochodu o wysokich osiągach, ponieważ ludzie mają tendencję do skupiania się na dużej prędkości, a nie na niezawodności. Jednak Cadillac nadal produkuje wystarczająco niezawodne pojazdy o wysokich osiągach, a kosztują one znacznie mniej niż inne samochody o wysokich osiągach.
CT5-V Blackwing ma dobrej jakości części i jest następcą ATS-V, więc Cadillac zrobił ulepszenia, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów z przegrzaniem. Seria CT5 ma dobry wynik niezawodności 85 z J.D Power, więc patrząc na model wysokiej wydajności serii, możemy powiedzieć, że edycja Blackwing będzie niezawodny.

Bezpieczeństwo

Jest to samochód oceniony na 5 gwiazdek, jeśli chodzi o perspektywę bezpieczeństwa. W pełni załadowana wersja jest wyposażona w każdy rodzaj funkcji wspomagających kierowcę, takich jak system utrzymywania się na pasie ruchu, tempomat, tryb jazdy półautonomicznej itp. Ponadto w wyposażeniu standardowym znajdują się takie elementy jak poduszki powietrzne, system ostrzegania przed kolizją itp.

  Cadillac CTS-V Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Konserwacja-wise, Cadillacs nie kosztują wyższe niż jakakolwiek inna marka. Seria CT5 ma znacznie niższe koszty utrzymania wynoszące około 1000 dolarów rocznie. Blackwing będzie kosztować więcej niż to, ale jest gwarancja dostępna przez pierwsze cztery lata. Tak więc, gwarancja pokryłaby każdy problem i tylko pierwszą usługę.

FAQ

Czy Cadillac CT5-V Blackwing to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Cadillac CT5-V Blackwing jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile jest miejsc siedzących w Cadillacu CT5-V Blackwing?

Cadillac CT5-V Blackwing to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mid-Size

Jaka jest moc Cadillaca CT5-V Blackwing i czy ma on turbo?

Cadillac CT5-V Blackwing ma 668 koni mechanicznych i 659 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest Supercharged Gas V8 o pojemności skokowej 6,2L/ Układ paliwowy jest: DI.

Jak duży jest bagażnik w Cadillac CT5-V Blackwing?

11,9 stóp sześciennych ( 0,337 m3 )
Jaki typ kół posiada ten samochód?
Cadillac CT5-V Blackwing ma 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z