Cadillac CT6 Niezawodność

Luksusowy model CT6 to pełnowymiarowy, 4-drzwiowy sedan. Samochód posiada szybki silnik, który zapewnia najprzyjemniejsze wrażenia z jazdy przy maksymalnym luksusie i komforcie. Jeśli chodzi o niezawodność, samochód radzi sobie bardzo dobrze w porównaniu do swoich rywali. Co więcej, CT6 ma nawet swój wysokowydajny model o nazwie CT6-V.

Przegląd

Cadillac w całej swojej historii słynął z najwyższego luksusu. Tylko elity mogły sobie pozwolić na ten samochód, ale teraz więcej osób może go posiadać. CT6 to kompletny luksusowy samochód z bardzo mocną gamą silników od 2,0 L I4 do 3,0 L V8. Samochód dostępny jest z napędem na tylne lub wszystkie koła.

Niezawodność

Niezawodność jest istotnym aspektem przy zakupie samochodu. Cadillac ma przeciętną ocenę pod względem niezawodności. Otrzymał ocenę 3,0 na 5,0, co jest średnim wynikiem. Jednakże, mają reputację tworzenia solidnych części. CT6 ma niezawodny silnik i solidne części. Sam samochód ma ocenę niezawodności 82, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Odsprzedaż

Po 5 latach posiadania CT6 amortyzuje się o 51%. Niezawodność jest również zależna od wartości odsprzedaży samochodu. Im bardziej samochód traci na wartości, tym większe są szanse, że nie jest to niezawodna opcja. Samochody luksusowe, takie jak Cadillac, są bardziej podatne na szybszą deprecjację niż samochody produkowane masowo.

Bezpieczeństwo

CT6 ma 5-gwiazdkowy rating NHTSA dla swoich funkcji bezpieczeństwa. Jest wiele funkcji wspomagających kierowcę, dostępnych jako aktywne funkcje bezpieczeństwa, a także inne pasywne funkcje, takie jak poduszki powietrzne. Samochód jest również wystarczająco solidny, aby uchronić pasażerów przed poważną awarią.

  Jak niezawodne są samochody z funkcją samodzielnego parkowania?

Konserwacja i naprawy

CT6 zużywa więcej niż 1000 dolarów po wygaśnięciu gwarancji. W całkowitym czasie 10 lat, samochód będzie Cię kosztować około 10.000 dolarów. Jednak w ciągu pierwszych 5 lat, samochód jest bardzo ekonomiczny w posiadaniu i kosztuje tylko około 500 dolarów. Poza tym, samochód nie ma żadnych poważnych wad, a większość części jest produkowana w kraju.

FAQ

Czy Cadillac CT6 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Cadillac CT6 jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu CT6?

Cadillac CT6 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc Cadillaca CT6 i czy ma on turbo?

Cadillac CT6 ma 335 KM i 284 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu CT6?

15,8 stóp sześciennych ( 0,447 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac CT6 ma 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z