Cadillac CTS-V Niezawodność

Modele V to wysokowydajne modele Cadillaca. Seria CTS została wycofana z produkcji, ale model V jest dostępny. CTS-V to średniej wielkości sedan, który miał bardzo mocny silnik. Samochód był również sprzedawany tylko przez jeden rok, zanim został zastąpiony przez CT5-V.

Overview

Jest to pojazd sportowy, który był nawet przedstawiany w sportach motorowych. CTS-V ma doskonały silnik 6,2 L V8, który produkuje 640 KM przy 630 lb-ft, i ma rekord 0 do 60 mph w 3,5 sekundy. Wyposażony jest w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Samochód otrzymał wiele nagród w latach swojej produkcji.

Niezawodność

Samochody luksusowe kosztują dużo w porównaniu do innych samochodów, więc powinny być bardziej niezawodne. jednak tak nie jest, a te samochody są nawet mniej niezawodne niż samochody budżetowe ze względu na ich skomplikowane systemy i funkcje hi-tech.
Seria CTS nie ma najlepszej oceny niezawodności, a jej niezawodność została oceniona na 2,5 na 5,0. Jednak model V ma dalej większe części wysokiej jakości, więc będzie bardziej niezawodny. Niezawodność zależy również od innych czynników, takich jak:

Odsprzedaż

Cadillacs zazwyczaj tracą 50% wartości w ciągu pierwszych 5 lat. CTS-V również nie jest wyjątkiem. Jednak CTS-V jest rzadki model, więc są szanse, że jeśli entuzjasta samochodów kupuje ten samochód, będą płacić więcej.

Bezpieczeństwo

W samochodach Cadillac nie ma kompromisów w kwestii bezpieczeństwa. CTS-V ma 5-gwiazdkową ocenę za bezpieczeństwo. Elementy wyposażenia są świetnej jakości, a nadwozie jest dość solidne, aby wytrzymać każdą kolizję, która nie spowoduje większych szkód u pasażerów.

  Który SUV jest lepszy - Cadillac czy Mercedes?

Konserwacja i naprawy

Utrzymanie luksusowych samochodów jest największym negatywnym punktem, ponieważ jest tak kosztowne. Jest to nawet wyższe w modelach o wysokiej wydajności, takich jak CTS-V. Pomijając lata gwarancji, samochód będzie kosztował około 1800 dolarów rocznie za wszystkie jego naprawy i konserwację.

FAQ

Czy Cadillac CTS-V to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac CTS-V jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu CTS-V?

Cadillac CTS-V to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mid-Size

Jaka jest moc Cadillaca CTS-V i czy ma on turbo?

Cadillac CTS-V ma 640 koni mechanicznych i 630 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to doładowany, gazowy V8 o pojemności skokowej 6.2L/ Układ paliwowy to bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu CTS-V?

13.7 stóp sześciennych ( 0,388 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac CTS-V ma 19 x 9,5-calowe aluminiowe koła przednie i 19 x 10-calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z