Cadillac ELR Niezawodność

Samochody hybrydowe są nowym środkiem transportu z uwagi na wysoką emisję dwutlenku węgla przez samochody. ELR to hybryda typu plug-in z dużą baterią. Samochód może być zasilany wyłącznie z akumulatora lub można korzystać z trybu hybrydowego. Samochody te przyspieszają niezwykle szybko i zapewniają ekscytujące wrażenia z jazdy. Design jest również futurystyczny i ostry.

Przegląd

ELR był rzadką hybrydą typu plug-in wypuszczoną przez Cadillaca i wyprodukowano go tylko około 3000 sztuk na świecie. Samochód posiada silnik 1,4 L i4 sparowany z baterią litowo-jonową o pojemności 17,1 kWh. W trybie w pełni elektrycznym, samochód może pracować przez szacunkowo 39 mil. W trybie hybrydowym, samochód zapewnia bardzo dobre zużycie paliwa i mniejszą emisję dwutlenku węgla.

Niezawodność

Jeśli chodzi o czynniki niezawodności, samochody hybrydowe są zawsze niezawodną opcją. Te samochody mają dobre silniki i wyjątkowo oszczędzają na paliwie. ELR jest samochodem luksusowym i był przeciętnym samochodem pod względem niezawodności. Został oceniony na 3,0 gwiazdki z 5,0 za niezawodność.

Stopa amortyzacji

Cadillacs zazwyczaj amortyzują 50% swojej pierwotnej wartości po 5 latach. To nie jest wielka rzecz dla nabywców, jednak jest to dobra rzecz, jeśli planujesz kupić używane ELR. Dostaniesz samochód za prawie połowę jego pierwotnej ceny.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest priorytetem numer jeden w samochodach. Naprawdę błyszczący samochód może być zawodny tylko z powodu słabych pomiarów bezpieczeństwa. ELR jest wyposażony w imponujące funkcje bezpieczeństwa. Jednak ze względu na rzadkość występowania, samochód nie został poddany crash-testom, ale i tak możemy powiedzieć, że jest on bezpieczny dzięki swoim godnym uwagi funkcjom bezpieczeństwa.

  Bentley Continental GT Speed Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania luksusowych samochodów jest zawsze wyższy. Jednak konserwacja zależy od właściciela. Optymalny koszt konserwacji zapobiegawczej wynosi około 1000 dolarów rocznie. Obejmuje to wszystkie koszty konserwacji i nieterminowych wizyt. Jest to drogie, ale wciąż niższe niż w przypadku samochodów niemieckich.

FAQ

Czy Cadillac ELR to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac ELR to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu ELR?

Cadillac ELR to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Jaka jest moc Cadillaca ELR i czy ma on turbo?

Cadillac ELR ma 233 KM mocy i 373 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest gazowo-elektryczny o pojemności skokowej 1.4L/ Układ paliwowy to Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu ELR?

10.5 stóp sześciennych ( 0,297 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac ELR ma 20 x 8,5-calowe aluminiowe koła przednie i 20 x 8,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Jak długo wytrzymuje bateria Cadillaca ELR?

Baterie hybrydowe, takie jak ta w ELR, wytrzymują średnio od 6 do 10 lat.

Czy mogę naładować mój ELR w domu?

Tak, samochód można ładować za pomocą każdego standardowego gniazdka.

Co oznacza ELR w Cadillacu?

ELR to skrót od electric vehicle with extended range capability i po raz pierwszy trafił do sprzedaży na początku 2014 roku.

Czy Cadillac ELR używa gazu?

ELR korzysta głównie z energii elektrycznej. ELR może przejść do 40 mil na samej energii elektrycznej, a silnik gazowy wspiera go, aby przejść dalej, gdy bateria jest zużyta.

  Cadillac Escalade EXT Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z