Cadillac Escalade EXT Niezawodność

Jeśli potrzebujesz pełnowymiarowego pickupa z niesamowitym silnikiem i prezencją na drodze, Escalade EXT jest idealną odpowiedzią dla Ciebie. Model EXT został wprowadzony na rynek w 2001 roku i miał 2 generacje, aż do zaprzestania produkcji w 2013 roku.

Przegląd

Escalade to ogromny SUV wyposażony w silnik 6.2 L V8, który zapewnia większą prędkość oraz system AWD, który umożliwia jazdę w terenie. Wysoki prześwit daje pasażerom wyjątkową płynność jazdy. Posiada automatyczną 6-biegową skrzynię biegów z opcją manualnej zmiany.

Niezawodność

Niezawodność i solidność jest istotną kwestią przy zakupie SUV-a. Luksusowe SUV-y są zazwyczaj mniej niezawodne z powodu ich wysokich kosztów utrzymania. Cadillac, sam ma mniej niż idealny wynik niezawodności 3,0 na 5,0. Niemniej jednak, są one bardziej znane z ich projektów ciała i gładkość jazdy.
Jeśli chodzi o niezawodność, EXT ma dobry wynik niezawodności 82 przez J.D Power. Części nadwozia są doskonałej jakości, co nie pokazuje żadnych wad przedwcześnie. Silnik jest również na tyle trwały, że samochody te są nadal sprzedawane.

Stopa amortyzacji

Po 5 latach Cadillac amortyzuje się o około 50%. Niezawodność jest podobnym przedmiotem do wartości odsprzedaży pojazdu. Im więcej pojazd dewaluuje, tym więcej jest możliwości, że pojazd nie jest na pewno solidnym wyborem. Luksusowe pojazdy, takie jak Cadillac, są bardziej skłonne do dewaluacji szybciej niż zwykłe pojazdy.

Bezpieczeństwo

EXT zyskał dobrą reputację dzięki swoim ogromnym rozmiarom i solidnemu nadwoziu. Zwykle jest mniej możliwości obrażeń wewnątrz EXT podczas wypadku. Posiada 5 gwiazdek za bezpieczeństwo podczas zderzenia, a także wiele innych funkcji wspomagających kierowcę, takich jak wspomaganie hamowania, elektroniczna stabilizacja toru jazdy itp.

  Cadillac CT5-V Blackwing Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Escalade byłby wystarczająco wydajny z gwarancją. W każdym razie, bez gwarancji, to będzie kosztować tonę z powodu jego kosztownych mechaniki i części ciała. To będzie kosztować około 1000 dolarów każdego roku, aby utrzymać się z tego pojazdu. To nadal nie jest najdroższe, jeśli porównamy go do każdego niemieckiego pełnowymiarowego SUV-a.

FAQ

Ile miejsc jest w Cadillacu Escalade EXT?

Cadillac Escalade EXT to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc w Cadillacu Escalade EXT i czy ma on turbo?

Cadillac Escalade EXT ma 403 KM i 417 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to V8 na gaz/etanol o pojemności skokowej 6,2 l. Układ paliwowy to elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Cadillac Escalade EXT?

53.0 Cubic Feet ( 1,501 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac Escalade EXT ma 22 x 9.0-calowe aluminiowe koła przednie i 22 x 9.0-calowe aluminiowe koła tylne.

Ile mil może przejechać Cadillac EXT?

Cadillac Escalade może wytrzymać od 150,000 do 200,000 mil, jeśli jest odpowiednio konserwowany.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z