Cadillac STS Niezawodność

Cadillac’i słyną z szybkich ekstrawaganckich pojazdów i stabilnej jazdy. STS to samochód średniej wielkości, który został wycofany z produkcji w 2013 roku. Niemniej jednak, pojazd jest jak dotąd istotne do zakupu i zawiera znaczną liczbę funkcji hi-tech Cadillaca. Pojazd jest normalny w odniesieniu do jego niezawodności, ale myśląc o jego wystawnych elementów w ogóle, to jest niesamowite kupić.

Przegląd

CTS jest pojazdem luksusowym, a także posiada model V o wysokiej wydajności. Zwykłe modele STS mają silnik 2,0 L I4, podczas gdy model V o wysokich osiągach ma silnik 4,4 L V9. STS jest wyposażony w 5- lub 6-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Niezawodność

Ludzie bardziej zwracają uwagę na czynniki niezawodności przy zakupie używanego samochodu. Istnieje wiele czynników, które decydują o niezawodności starego samochodu. Zwykle Cadillac nie jest najbardziej niezawodną marką samochodową, jednak jest to marka luksusowa i posiada samochody najwyższej jakości.
STS ma dobry wynik niezawodności około 86 z 10 przez J.D Power. Jest to nadal wyższa niż wielu nowszych modeli, a samochód ma również wielką jakość budowy i części. Istnieje również kilka innych czynników wpływających na niezawodność samochodów, takich jak:

Stawki amortyzacji

Amortyzacja, ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo wysoka w przypadku samochodów luksusowych, ponieważ jednostki nie skłaniają się do kupowania jakichkolwiek starych samochodów luksusowych. jest to głównie spowodowane ich wysokimi kosztami utrzymania. STS traci około 50% swojej wartości po pierwszych 5 latach. Po kolejnych 5 latach wartość ta jeszcze wzrasta, a po 10 latach jego zakup kosztuje już bardzo tanio.

  BMW serii 4 Gran Coupe Niezawodność

Bezpieczeństwo

STS otrzymał 5 gwiazdek za bezpieczeństwo podczas zderzenia. Ogólnie rzecz biorąc, testy zderzeniowe poszły zadowalająco dla samochodu, a IIHS i NHTSA, zarówno nagradzały samochód z 5-gwiazdkowym ratingiem. Oprócz tego, samochód posiada wiele nowoczesnych funkcji bezpieczeństwa.

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania i napraw STS przez początkowe pięć lat wynosi około 700 dolarów rocznie. Po upływie pierwszych 5 lat może to kosztować znacznie więcej. Charakter części i silnika jest niezawodny, jednak konserwacja zapobiegawcza i normalne wymiany oleju są ważne, aby doświadczyć najlepszej jakości jazdy.

FAQ

Czy Cadillac STS to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac STS to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu STS?

Cadillac STS to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Mid-Size

Jaka jest moc Cadillaca STS i czy ma on turbo?

Cadillac STS ma 302 KM mocy i 272 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: DI.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu STS?

13,8 stóp sześciennych ( 0,391 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac STS ma 18 x 8 calowe aluminiowe koła przednie i 18 x 8 calowe aluminiowe koła tylne.

Ile kilometrów może przejechać Cadillac STS?

CTS ma przewidywaną żywotność około dziesięciu lat. Najbardziej wytrzymały model Cadillaca, CTS, jest zgłaszany jako mający żywotność około dziesięciu lat. Wielu właścicieli zgłasza również, że ich pojazdy wytrzymują ponad 200 000 mil, przy odpowiedniej konserwacji.

  Cadillac CT5 Niezawodność

Co oznacza STS na Cadillacu?

STS to skrót od Seville Touring Sedan. Od 1989 do 2004 roku model Seville Touring Sedan był znany jako STS. Nazwa Seville została zmieniona na STS w 2005 roku. Cadillac oferował również wersję Seville Luxury Sedan, SLS.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z