Cadillac XT4 Niezawodność

XT4 to subkompaktowy SUV, którego celem jest zapewnienie pełnego luksusu i dodatkowej przestrzeni. SUV wygląda świetnie dzięki swojemu sportowemu i ostremu designowi, a nawet posiada sportowy poziom wykończenia. Pojazd posiada system AWD, który umożliwia jazdę po zaśnieżonych lub nieprzyjemnych nawierzchniach i jest odpowiednio pojemny, aby zmieścić sporą ilość bagażu.

Przegląd

Został on wprowadzony w 2018 roku i ma silnik 2,0 L turbo z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów i systemem Active Fuel Management dla lepszej ekonomii paliwowej. XT4 daje maksymalną moc około 237 KM. Samochód wyrobił sobie markę ze względu na luksusową jakość i niezawodność.

Niezawodność

Cadillac był przeciętną marką pod względem niezawodności, ale XT4 jest mniejszy od nikogo. XT4 ma świetną niezawodność 81 na 100 według J.D Power. Gwarancja jest również świetna i obejmuje prawie wszystko przez pierwsze 4 lata.

Odsprzedaż

Odsprzedaż wszystkich luksusowych pojazdów nie jest największą rzeczą w nich. Jest to głównie dlatego, że ludzie chcą kupić te luksusowe pojazdy jako nowe, a nie jako stare, ponieważ zużywają dużo kosztów utrzymania. XT4 będzie deprecjonować około 49% po 5 latach od zakupu. Po 10 latach jego posiadania, zamortyzowałby się o około 79%.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa w tym samochodzie są na najwyższym poziomie. NHTSA również nagrodził samochód z 5 gwiazdek za jego wielkie bezpieczeństwo. Zbudowany nie jest wielki, ale to nie było crash testowane. Samochód posiada długą listę standardowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeżenie przed kolizją, hamulce awaryjne, poduszki powietrzne itp.

  Cadillac CT5 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tych luksusowych samochodów nie jest najlepszą rzeczą w tych samochodach. XT4 prawie zużywa więcej niż 1000 dolarów po wygaśnięciu gwarancji na wszystkie jego konserwacji i naprawy. Jednak jakość części jest świetna i nie ma żadnych poważnych skarg na ten samochód.

FAQ

Czy Cadillac XT4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy na wszystkie koła?

Cadillac XT4 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu XT4?

Cadillac XT4 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Small Sport Utility Vehicle

Jaka jest moc w Cadillacu XT4 i czy ma on turbo?

Cadillac XT4 ma 237 koni mechanicznych i 258 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest Turbocharged Gas I4 o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy jest: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Cadillac XT4?

6,7 cala ( 17,02 cm )

Jaki typ kół posiada?

Cadillac XT4 ma 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z