Cadillac XTS Niezawodność

Cadillac’i słyną z prestiżu i dynamiki jazdy. XTS to pełnowymiarowy samochód wykonawczy z 4 drzwiami. Samochód słynie z ekstrawaganckiej jakości i niezwykle satysfakcjonującej dynamiki jazdy i płynności. Samochód jest również wystarczająco niezawodny, aby kupić go nawet po zaprzestaniu produkcji w 2019 roku.

Przegląd

Samochód posiada kompletne luksusowe wnętrze i niezwykle mocny silnik 3,6 L turbo z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów. dostępny jest również system AWD dla jeszcze lepszej przyczepności i trakcji na drodze. Samochód może przejechać od 0 do 60 mph w 6,7 sekundy i produkuje około 304 KM.

Niezawodność

Ludzie często ignorują czynniki niezawodności ze względu na luksusowe cechy samochodów takich jak XTS. Cadillac nie był najbardziej niezawodną marką przez cały czas swojego istnienia, ale bardzo się poprawił. XTS ma świetne wyniki niezawodności, i udowodnił swoją niezawodność wśród ludzi. Ma wynik niezawodności 78, gdzie 57 to średnia.

Bezpieczeństwo

Ocena bezpieczeństwa jest regularnie doskonała w pojazdach Cadillac. NHTSA i IIHS, zarówno oceniły bezpieczeństwo pojazdu z 5 gwiazdek. Pojazd wykonuje doskonale w zderzeniach i dostał 5 gwiazdek, jeśli chodzi o bezpieczeństwo zderzenia. Jego funkcje bezpieczeństwa obejmują poduszki powietrzne, elektroniczny system stabilizacji, itp.

Odsprzedaż

Samochód został wycofany z produkcji w 2019 roku, ale nadal jest dostępny na rynku za jeszcze tańszą cenę. Samochód stracił prawie 30% swojej pierwotnej wartości po zaledwie 2 latach od zaprzestania produkcji. Starsze modele jeszcze bardziej się zdeprecjonowały jak 5 lat starszy XTS stracił około 50% swojej wartości.

  Audi Q8 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania samochodów takich jak Cadillac są zawsze wysokie ze względu na ich skomplikowane systemy i drogie części. XTS będzie kosztować około 800 dolarów rocznie dla wszystkich jego konserwacji. Jednak nadal nie jest to najdroższy samochód w tej kategorii.

FAQ

Czy Cadillac XTS to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Cadillac XTS to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu XTS?

Cadillac XTS to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc Cadillaca XTS i czy ma on turbo?

Cadillac XTS ma 410 koni mechanicznych i 369 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Cadillacu XTS?

18.0 stóp sześciennych ( 0,51 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Cadillac XTS ma 20 x 8,5 calowe aluminiowe koła przednie i 20 x 8,5 calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Cadillac XTS ma pneumatyczne zawieszenie?

Zawieszenie pneumatyczne Cadillaca było pierwotnie nazywane Automatic Level Control Rear Air Springs. System działa poprzez sprężarkę powietrza, która jest podłączona do tylnych sprężyn. Reguluje on wysokość jazdy, aby utrzymać stałą postawę.

Jak długo wytrzymuje Cadillac XTS?

Cadillac CTS może wytrzymać od 100.000 do 400.000 mil, jeśli jest odpowiednio konserwowany. Nie dostaniesz więcej niż 100,000 mil, jeśli nie będziesz go konserwować.

  Audi RS7 Niezawodność

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z