Chevrolet Blazer – niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, Chevrolet jest znany z trwałych i niedrogich samochodów. Skupiają się na dostarczaniu dobrej jakości samochodów za niższą cenę. Blazer to średniej wielkości crossover SUV, który ma świetny wygląd i bardzo wygodne siedzenia. Jest on spokrewniony z GMC Acadia i Cadillac XT5.

Przegląd

Blazer jest zaprojektowany niezwykle elegancko, co nadaje mu sportowy wygląd. Silnik samochodu jest również mocny i posiada trzy poziomy wykończenia. Silnik 2,5 L I4 produkuje 193 KM, a największy silnik 3,6 L V6 wytwarza potężne 305 KM. To daje Blazerowi kilka poważnych, potężnych jazd.

Niezawodność

Niezawodność jest bardzo ważna dla ludzi, którzy chcą, aby ich samochód przetrwał wiele lat. Chevrolety są znane z niskich kosztów utrzymania, dobrego zużycia paliwa i przystępnych cen. Blazer jest również niezawodnym samochodem i posiada ocenę niezawodności 86 wg J.D Power, która jest określana jako świetna. Samochód nie ma również wielu zgłoszonych poważnych problemów.

Wartość odsprzedaży

Wskaźnik amortyzacji Chevroletów jest niższy niż innych luksusowych marek, takich jak Cadillac. Blazer traci około 26% swojej pierwotnej wartości w ciągu zaledwie jednego roku, a 50% po 5 latach. Nie jest to świetny wynik, ale i tak jest lepszy niż w przypadku wielu innych luksusowych samochodów.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa i pomiary są ważną częścią niezawodności samochodu. Blazer ma 5-gwiazdkową ocenę wystawioną przez NHTSA i IIHS. Samochód jest mocno zbudowany i posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym poduszki powietrzne i inne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak elektroniczna stabilizacja toru jazdy, kontrola trakcji itp.

  Chevrolet Bolt EUV Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania Chevroletów nie są wysokie w porównaniu z samochodami luksusowymi. Chevrolety słyną z dobrej jakości części i niskich kosztów eksploatacji. Średni roczny koszt utrzymania Blazera wynosi około 600 dolarów. Koszt ten może wzrosnąć, jeśli ktoś napotka poważny problem z naprawą.

FAQ

Czy Chevrolet Blazer to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chevrolet Blazer jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Chevrolecie Blazer?

Chevrolet Blazer to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Sport Utility Vehicles

Jaka jest moc Chevroleta Blazera i czy ma on turbo?

Chevrolet Blazer ma 193 KM mocy i 188 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 2.5L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Chevrolet Blazer?

7,4 cala ( 18,8 cm )

Jaki typ kół posiada?

Chevrolet Blazer ma aluminiowe koła przednie 18 x -TBD- cala i aluminiowe koła tylne 18 x -TBD- cala.

Z jakimi problemami boryka się Chevrolet Blazer?

  • Uszkodzenie czujnika poziomu paliwa.
  • Lampka ABS spowodowana przez awarię jednostki sterującej układu hamulcowego.
  • Aby zapobiec awarii pompy paliwowej, wymieniaj filtr paliwa co 30 000 km.
  • Może dojść do awarii czujników prędkości kół przednich ABS.
  • Problemy z rozdzielaczem mogą być spowodowane usterkami wewnętrznymi.
  • Lampka kontrolna silnika spowodowana problemem z korkiem gazu.

Czy Chevy Blazer ma dużo problemów?

NHTSA otrzymała najwięcej skarg od właścicieli pojazdów na problemy z elektryką i silnikiem. Chevrolet Blazer 2019, średniej wielkości SUV, kontynuuje długą amerykańską tradycję. Blazer ma również nieprawidłowo działający silnik, nieprawidłowo działającą kontrolę prędkości pojazdu i system elektryczny, który nie działa prawidłowo.

  Chevrolet Camaro ZL1 Niezawodność

Czy Chevy Blazery mają problemy ze skrzynią biegów?

2021 Chevrolet Blazer problemy ze skrzynią biegów mogą obejmować opóźnienia w zmianie biegów, przeskakiwanie, zgrzytanie podczas przyspieszania, drżenie na drodze, gwiżdżące dźwięki oraz zapach spalenizny wydobywający się spod maski silnika.

Czy Chevy Blazer dobrze radzi sobie na śniegu?

Chevy Blazer jest wyposażony w wystarczającą ilość funkcji, aby poradzić sobie z opadami śniegu na poziomie od niskiego do średniego. Możesz oczekiwać, że pojazd będzie w stanie przejechać przez śnieg o grubości do 3-5 cali, zwłaszcza jeśli masz go wyposażonego w napęd na wszystkie koła.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z