Chevrolet Bolt EV Niezawodność

Chevrolet wierzy w dostarczanie niedrogich i niezawodnych samochodów, tak samo jest w przypadku ich samochodów elektrycznych. Bolt EV to 5-drzwiowy hatchback w przystępnej cenie dla osób, które chcą zminimalizować emisję dwutlenku węgla. Jazda Boltem EV jest niezwykle przyjemna, a inne cechy sprawiają, że warto go mieć.

Przegląd

Bolt EV jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji, takich jak jazda jednym pedałem, szybkie ładowanie i inne funkcje bezpieczeństwa. Samochód jest zasilany akumulatorem o pojemności 66 kWh, którego zasięg szacuje się na 259 mil, wraz z możliwością szybkiego ładowania. Samochód jest z pewnością przyjemny w prowadzeniu.

Niezawodność

Niezawodność nie jest problemem w przypadku Chevroletów, ponieważ są one znane z trwałości, a ludzie polegają na Chevrolecie. Ocena niezawodności Chevroleta jest również dobra i wynosi 3,5 gwiazdki na 5,0 możliwych. Bolt EV jest elektrycznym dodatkiem do ich składu i również ma dobre recenzje niezawodności. J.D. Power przyznał Boltowi EV ocenę 74 na 100 punktów.

Stopa amortyzacji

Amortyzacja pojazdów elektrycznych jest szybsza niż zwykłych samochodów. Tak samo jest w przypadku Bolta EV, a on deprecjonuje około 30% zaraz po posiadaniu go przez 1 rok. Po 5 latach jest jeszcze gorzej i traci on 50% swojej wartości.

Bezpieczeństwo

Funkcje i pomiary bezpieczeństwa są kluczowym czynnikiem wpływającym na niezawodność samochodów. Ludzie chcą czuć się bezpiecznie podczas jazdy. Bolt EV ma wszystkie funkcje wspomagania bezpieczeństwa Chevy, takie jak hamowanie pieszych, hamowanie awaryjne, ostrzeganie przed kolizją z przodu, wspomaganie utrzymania pasa ruchu, wskaźnik odległości od poprzedzającego pojazdu itp.

  Audi RS6 Avant Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Ludzie myślą, że samochody elektryczne nie wymagają żadnego rodzaju konserwacji, ale to nieprawda. EV wymagają konserwacji układu kierowniczego, opon, układu zawieszenia, układu hamulcowego itp. Bolt EV kosztuje około 2750 dolarów w ciągu pierwszych 5 lat użytkowania. Jednak ze względu na mniejszą liczbę ruchomych części, wydatki na naprawy są mniejsze i wystarczy skupić się na konserwacji zapobiegawczej.

FAQ

Czy Chevrolet Bolt EV to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chevrolet Bolt EV to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Chevrolecie Bolt EV?

Chevrolet Bolt EV to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Małe kombi (Small station wagon)

Jaka jest moc Chevroleta Bolt EV i czy ma on turbo?

Chevrolet Bolt EV ma 200 koni mechanicznych i 266 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Electric o pojemności skokowej NA Układ paliwowy to: Elektryczny.

Jakie ma koła?

Chevrolet Bolt EV ma 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Jakie są problemy z Chevroletem Bolt?

Problem: Akumulator Twojego pojazdu może się zapalić. Rozwiązanie: Aby rozwiązać problem, dostępna jest zarówno wymiana sprzętowa, jak i programowa. GM wymieni wszystkie wadliwe moduły w modelach 2017-2019 Bolt EV oraz w modelach 2020-2022 Bolt EV/EUV.

Jak długo wytrzyma bateria Chevy Bolta?

Akumulator Chevy Bolt wytrzyma od 300 000 do 400 000 mil, zanim wyczerpie się jego pojemność.

  Chevrolet City Express Niezawodność

Jaki jest czas rozpędzenia Chevy Bolt od 0 do 60?

0-60 MPH 6.3 sek.

Czy Chevy Bolt jest wygodny?

Nowy Bolt EUV jest podobny do standardowego Chevy Bolta, ale ma o wiele więcej miejsca na głowę niż standardowy Bolt EV. Posiada również znacznie większe tylne siedzenie, które oferuje o 3 cale więcej miejsca na nogi. 16,3 stopy sześcienne przestrzeni ładunkowej za składanym tylnym siedzeniem to nieco mniej niż 16,6 w standardowym Bolcie Ev.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z