Chevrolet City Express Niezawodność

Podobnie jak Chevy Express, City Express jest znanym vanem z powodu swojej niezawodności i przestronności. Model City Express jest również produkowany przez Nissana lub Mitsubishi. Jednak Chevrolet zaprzestał jego produkcji, ponieważ produkuje już furgonetkę Express.

Przegląd

Furgonetka jest zdolna do przewożenia dużej ilości pasażerów lub innych zadań. Może również holować lub być używany jako przydrożny stragan. Napędzany jest silnikiem 2.0 L, który produkuje 131 koni mechanicznych. Jest to o wiele bardziej kompaktowa i tania opcja niż większy Express van.

Niezawodność

Niezawodność jest często bardzo dobra w Chevrolecie, dlatego te vany wytrzymują wiele lat. City Express jest jednym z najlepszych vanów, jeśli chodzi o niezawodność. Ma 4,0 na 5,0 gwiazdek i zajmuje 1. miejsce wśród 21 komercyjnych samochodów dostawczych. Furgonetka jest nadal dostępna pod odznaką Chevroleta lub Nissana.

Wartość odsprzedaży

Samochody dostawcze zwykle amortyzują się znacznie bardziej niż samochody. City Express, podobnie jak inne furgonetki Express, szybko traci na wartości. Już po roku posiadania tego vana, amortyzuje się on o około 34%, a po 5 latach, amortyzuje się o około 56%. Jednak van jest wycofany przez Chevroleta, byłoby to dobre dla ludzi, którzy starają się kupić to teraz.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest ważnym czynnikiem w niezawodności samochodów, ale komercyjne samochody dostawcze zazwyczaj cierpią tutaj z powodu ich kształtów. Jednak van ma kilka przydatnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak kontrola stabilności lub hamulce przeciwblokujące, i więcej. Nie był testowany pod kątem zderzeniowym, ale wersja Nissana została przetestowana przez EuroNCAP i otrzymała 3 gwiazdki.

  BMW serii 7 - niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania nie są dużym problemem dla właścicieli Chevroleta, ponieważ kosztują one znacznie mniej niż wiele innych. Model City Express jest już wycofany z produkcji, więc prawdopodobnie kupisz używany egzemplarz. W zależności od stanu, furgonetka kosztowałaby o wiele mniej w ramach gwarancji, ale kosztowałaby prawie 1000 dolarów rocznie za wszystkie jej przeglądy i inne naprawy.

FAQ

Ile miejsc jest w Chevrolecie City Express?

Chevrolet City Express to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na przednie koła

Jaka jest moc Chevroleta City Express i czy ma on turbo?

Chevrolet City Express ma 131 KM mocy i 139 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 2.0L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Chevrolet City Express ma stalowe koła przednie 15 x 5,5 cala i stalowe koła tylne 15 x 5,5 cala.

Jak długo wytrzymuje Chevrolet City Express?

Średnio, Chevy Express van wytrzyma 250 000 mil. Chevy Express van wytrzyma więcej niż 16 lat, jeśli będzie przejeżdżał średnio 15 000 mil rocznie. Zależy to od tego, jak pojazd był traktowany i czy dealer zaleca konserwację.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z