Chevrolet Express Niezawodność

Z pewnością jeden z najbardziej znanych samochodów dostawczych, Chevrolet Express jest całkiem niezawodną opcją w swojej kategorii. Jest on obecny na rynku od lat i ma dużo miejsca do każdego rodzaju użytkowania. Silnik jest wystarczająco mocny, a wiele z jego dobrych cech jest obecnych w tej furgonetce.

Przegląd

Jest to jeden z najczęściej używanych vanów ze względu na swoje możliwości. Express jest wyposażony w 3 rodzaje silników od 2,8 L do największego 6,6 L V8. Może wygodnie przewieźć 12 pasażerów, a maksymalnie 15. Chevrolet starał się zmaksymalizować środki ostrożności związane z bezpieczeństwem tego vana.

Niezawodność

Samochody dostawcze są kupowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dlatego niezawodność ma największe znaczenie w przypadku pojazdów użytkowych. Express ma całkiem dobrą reputację w swojej kategorii i zajmuje 9. miejsce wśród 21 vanów, a jego ocena niezawodności wynosi 3,0 na 5,0.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest istotną kwestią w przypadku samochodów dostawczych, a Chevrolet zrobił wiele dla Expressu. W testach zderzeniowych wypadł bardzo dobrze. Nie posiada on jednak wielu funkcji bezpieczeństwa wspomagających kierowcę. Jeśli chodzi o przewrócenie się pojazdu, jego średnia ocena to 3 na 5 gwiazdek. Podsumowując, pod względem bezpieczeństwa jest po prostu przeciętny.

Amortyzacja

Amortyzacja również pomaga w ocenie niezawodności samochodu dostawczego. Express ma wysoką stopę amortyzacji niż inne furgonetki, już po 1 roku amortyzuje się o około 31%. Po 5 latach amortyzacja wynosi około 55%, co jest bardzo dużo.

Konserwacja i naprawy

Chevrolety wygrywają z wieloma konkurentami pod względem kosztów utrzymania i rzeczywistego kosztu posiadania. Express jest łatwy w naprawie, a przez pierwsze 5 lat gwarancji nie kosztuje wiele. Po wygaśnięciu gwarancji kosztuje około 1000 dolarów rocznie za wszystkie przeglądy i drobne naprawy lub wymiany.

  BMW serii 7 - niezawodność

FAQ

Ile miejsc jest w Chevrolecie Express?

Chevrolet Express to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na tylne koła

Jaka jest moc Chevroleta Express i czy ma on turbo?

Chevrolet Express ma 276 KM mocy i 298 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 4.3L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada?

Chevrolet Express ma stalowe koła przednie 16 x 6,5 cala i stalowe koła tylne 16 x 6,5 cala.

Czy Chevrolet Express to dobry samochód?

Wysokie strony Duży uciąg, duża ładowność i opcjonalny silnik wysokoprężny. Wady Stary wystrój wnętrza, przestarzałe systemy informacyjno-rozrywkowe, brak modeli z wysokim dachem. Werdykt Chociaż nie tak nowoczesny jak niektórzy konkurenci, Chevy Express nadal jest w stanie poradzić sobie z trudnymi zadaniami.

Ile kilometrów przejedzie Chevy Express?

Średnio, Chevy Express van wytrzyma 250 000 mil. Chevy Express van wytrzyma ponad 16 lat, jeśli będzie przejeżdżał średnio 15 000 mil rocznie. Zależy to od tego, jak pojazd był traktowany i czy dealer zaleca konserwację.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z