Chevrolet Impala Niezawodność

Popularny ze względu na przystępne ceny i dobrą jakość, Chevy jest na rynku od wieków. Impala była jednym z najstarszych samochodów Chevroleta, ale została wycofana z produkcji w 2020 roku. Impala jest pełnowymiarowym sedanem z prawie luksusowymi funkcjami w samochodzie i wygodnym siedzeniem. Jest wystarczająco niezawodny, aby kupić go nawet po zaprzestaniu produkcji.

Przegląd

Impala została wprowadzona na rynek w 1957 roku i była w swojej 10 generacji przed zaprzestaniem produkcji. Samochód przyszedł z trzech typów silnika 2,4 L, 2,5 L, i najszybszy 3,6 L produkującego 306 KM. samochód ma 6-biegowy system automatyczny. Posiada świetne funkcje łączności i bezpieczeństwa. Jednak w samochodzie brakuje luksusu w jego wnętrzu i prowadzeniu.

Niezawodność

Niezawodność jest często mocną stroną Chevroleta ze względu na niskie koszty utrzymania i wyższą wartość odsprzedaży niż u konkurencji. Impala jest również niezawodnym i przystępnym cenowo modelem, a J.D. Power przyznało jej przewidywaną ocenę niezawodności na poziomie 82 punktów na 100 możliwych.

Bezpieczeństwo

Mówiąc o ocenie bezpieczeństwa samochodu, Impala ma 5-gwiazdkowy rating w swoich środków bezpieczeństwa i funkcji. Bezpieczeństwo zderzenia jest up-to-the-mark samochodu i ma silną klatkę ciała. Funkcje są również wielkie i ma poduszki powietrzne, automatyczne hamulce, stabilność elektroniczna, światła do jazdy dziennej, i więcej.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży Chevy jest zazwyczaj bardzo dobra w porównaniu do innych luksusowych marek. Samochody trwają dłużej i wymagają mniejszych kosztów utrzymania w zamian za gorszą jakość niż te luksusowe. Impala amortyzuje się o około 50% w ciągu pierwszych 5 lat, co jest lepszym wynikiem niż w przypadku wielu innych samochodów.

  Chevrolet Blazer - niezawodność

Konserwacja i naprawy

Impala została wycofana z produkcji, ale nadal można ją kupić na rynku jako używaną. Koszt utrzymania samochodu zależy od jego stanu, ale zazwyczaj Impala ma średni roczny koszt utrzymania w wysokości 568 dolarów, z mniejszą szansą na uzyskanie jakichkolwiek poważnych napraw.

FAQ

Czy Chevrolet Impala to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chevrolet Impala jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Chevrolecie Impala?

Chevrolet Impala to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc Chevroleta Impali i czy ma on turbo?

Chevrolet Impala ma 305 KM i 264 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Gas/Ethanol V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Chevrolecie Impala?

18,8 stóp sześciennych ( 0,532 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Chevrolet Impala ma 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 19 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Chevrolet Impala ma długą żywotność?

Przeciętny Chevrolet Impala wytrzyma 150 000 mil, jeśli jest dobrze utrzymany. Właściciele donoszą, że Impala może przejechać nawet 200 000 mil. Możliwe jest, że po przejechaniu 150 000 mil konieczna będzie wymiana ważnych elementów, takich jak pompa wodna, skrzynia biegów i łańcuch rozrządu.

Czy Chevy Impala ma dużo problemów?

Problemy Impali są nie tylko nostalgiczne, ale również stanowią powód do dumy. CarComplaints donosi, że Impala ma największą liczbę zgłoszonych problemów spośród całej gamy Chevy. Niektóre modele, zwłaszcza te zbudowane w latach 2000, mogą w przyszłości wymagać kosztownych napraw.

  Chevrolet Express Niezawodność

Jakich roczników Chevy Impali powinienem unikać?

Chevy Impala z 2005 roku jest najgorszym rokiem modelowym. Chociaż ogólnie rzecz biorąc miał mniej problemów, samochody te miały droższe problemy. Skrzynia biegów w tym samochodzie była szczególnie zła.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z