Chevrolet Silverado 1500 Niezawodność

Samochody ciężarowe Chevroleta słyną z jakości i możliwości holowania. Chevrolet produkuje samochody ciężarowe od ponad 100 lat. Model Silverado został wprowadzony na rynek w 1998 roku i od tego czasu sprzedaje się jako jeden z najlepszych wyborów ludzi.

Przegląd

Silverado jest jednym z najbardziej opłacalnych pickupów obecnych na rynku. Kategoria 1500 ma 5 różnych poziomów wykończenia, jest też jedna edycja HD. Przestronna kabina dla pasażerów i potężna ciężarówka ma zdolność holowania do 13,000 lbs.

Niezawodność

Ciężarówki Pickup są rodzajem jednorazowej inwestycji dla wielu biznesmenów. Ludzie chcą, aby były one niezwykle niezawodne i trwałe. Silverado jest jedną z najlepszych opcji w tym zakresie i zajmuje 4 miejsce w swojej kategorii. Przewidywany wynik niezawodności Silverado to 83 na 100, co znów jest świetnym wynikiem.

Bezpieczeństwo

Ciężarówki pickup są zazwyczaj bezpieczniejsze niż inne sedany lub hatchbacki z powodu ich silnego ciała i wysoki prześwit. Silverado to 5-gwiazdkowa ciężarówka z niezwykle mocnym nadwoziem i funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak wspomaganie parkowania, automatyczne hamulce, system ostrzegania przed kolizją, poduszki powietrzne, system utrzymywania pojazdu na pasie ruchu i wiele innych.

Stawka amortyzacji

Niższa stawka amortyzacji ma dobry wpływ na niezawodność samochodów. Chevrolety są zazwyczaj dobre pod względem wartości odsprzedaży, ale Silverado, ze względu na wysoki popyt i doskonałą jakość, ma jedną z najlepszych wartości odsprzedaży. Po 5 latach amortyzuje się o zaledwie 38% i zachowuje wartość ponad 25 000 dolarów.

Konserwacja i naprawy

Silverado to pickup, a utrzymanie ciężarówek zależy od sposobu ich użytkowania przez właściciela. Jednak Chevrolety są zazwyczaj bezobsługowe, a Silverado ma niskie koszty utrzymania wynoszące około 700 USD rocznie. W ciągu 10 lat posiadania będzie kosztował około 10 000 dolarów.

  Chevrolet Blazer - niezawodność

FAQ

Ile miejsc jest w Chevrolecie Silverado 1500?

Chevrolet Silverado 1500 to samochód posiadający 6 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na tylne koła

Jaka jest moc Chevroleta Silverado 1500 i czy ma on turbo?

Chevrolet Silverado 1500 ma 310 KM mocy i 348 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I4 o pojemności skokowej 2.7L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Chevrolet Silverado 1500 ma aluminiowe koła przednie 20″ x 9″ cali i aluminiowe koła tylne 20″ x 9″ cali.

Jakiego rocznika Silveradosa powinienem unikać?

Model 2015 jest jednym z najbardziej niebezpiecznych. Istnieje wiele problemów z tym modelem, w tym awarie skrzyni biegów. Problemy ze skrzynią biegów są również powszechne w Chevrolecie Silverado 1500s z 2016 i 2017 roku. Te dwa modele są bardzo prawdopodobne, aby spowodować problemy ze skrzynią biegów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z