Chevrolet Silverado HD Niezawodność

Samochody ciężarowe Chevroleta są jednymi z najlepszych w swojej kategorii. Zaprojektowany wyłącznie do ciężkich zadań, model Silverado HD jest wysokowydajną wersją pickupa Silverado. Ciężarówka Silverado jest popularna wśród ludzi ze względu na swoją najwyższą jakość i możliwości.

Przegląd

Wersja HD Silverado jest jedną z najmocniejszych ciężarówek na rynku, z możliwością holowania do 35 500 funtów, która może być używana do holowania przyczepy. Może być nawet wykorzystywana w rolnictwie. Posiada mocny silnik 6.6 L V8 o mocy 401 koni mechanicznych, przestronne wnętrze i inne przydatne cechy.

Niezawodność

Niezawodność jest głównym problemem w pickupach ze względu na ich długotrwałe użytkowanie. Chevrolet jest zwykle uważany za niezawodną markę ze względu na dobrą jakość i większą dostępność części. Podobnie, Silverado HD ma jeden z najlepszych wyników niezawodności wśród wszystkich Chevroletów, a firma J.D Power przyznała mu ocenę 83 na 100 punktów.

Bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa są zazwyczaj dobre w pickupach, a w Silverado są jeszcze lepsze. Pole widzenia kierowcy jest bardzo szerokie i posiada funkcję wspomagania parkowania. Ponadto, posiada inne funkcje wspomagające kierowcę, takie jak automatyczne hamulce awaryjne, system utrzymywania pasa ruchu, system ostrzegania przed kolizją, poduszki powietrzne itp.

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji jest również problemem przy ocenie niezawodności samochodu. W przypadku Chevroletów stopa amortyzacji jest zazwyczaj niższa, podobnie jest w przypadku Silverado HD. Silverado ma świetną wartość odsprzedaży – około 25 000 dolarów, nawet po 5 latach.

  Chevrolet Blazer - niezawodność

Konserwacja i naprawy

Konserwacja to zawsze ważna sprawa dla właścicieli, zwłaszcza w ciężarówkach. Silverado wypada świetnie również w tej kategorii, a jego koszty utrzymania są niższe i wynoszą około 700 dolarów rocznie. Nawet po 10 latach jego utrzymanie i naprawy pochłoną do 10 000 dolarów, czyli mniej niż wiele innych w tej kategorii.

FAQ

Ile miejsc jest w Chevrolecie Silverado HD?

Chevrolet Silverado HD to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc Chevroleta Silverado HD i czy ma on turbo?

Chevrolet Silverado HD ma 401 KM mocy i 464 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 6.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Chevrolet Silverado HD ma aluminiowe przednie koła 20 x 8,5 cala i aluminiowe tylne koła 20 x 8,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z