Chrysler Sebring – niezawodność

Chrysler jest uważany za przeciętną markę pod względem niezawodności. Sebring to samochód średniej wielkości, który posiadał zarówno modele kabrioletów, jak i sedanów. Samochód wygląda ładnie, tak jak samochody sprzed 2010 roku, i ma dobre cechy dla swojej kategorii cenowej.

Przegląd

Istniały trzy generacje tego samochodu, i były kabriolet, coupe i sedan kształty tego samochodu w całym jego istnieniu. Ostatnia generacja tego samochodu miała kilka poziomów wykończenia z trzema opcjami układu napędowego. Sebring był dostępny w wersjach 2.4 L, 2.7 L i 3.5 L w USA.

Niezawodność

Sprawdzanie niezawodności samochodu przed zakupem jest zawsze dobrą praktyką. Chrysler zajmuje 11 miejsce w rankingu niezawodności wśród 32 producentów samochodów, a jego ocena niezawodności wynosi 4,0 na 5,0. Sebring nie jest najbardziej niezawodnym samochodem, a jego średnia ocena niezawodności wynosi 3,0 na 5,0.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest zazwyczaj na najwyższym poziomie w samochodach Fiata, a Chrysler 300 jest jednym z nich. Samochody Chryslera są często crash-testowane przez IIHS lub NHTSA dla celów bezpieczeństwa. Sebring został poddany crash-testom zarówno przez IIHS jak i NHTSA, które nagrodziły ten samochód dobrymi ocenami. Posiada on również wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne, ABS, elektroniczna kontrola stabilności, itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży pomaga również w określeniu niezawodności samochodu. Zazwyczaj samochody Chryslera mają dobrą wartość odsprzedaży i mniejszą stopę amortyzacji, ale Sebring jest samochodem wycofanym z produkcji, więc jest dostępny po niskiej cenie, a jego amortyzacja po 5 latach wynosi zaledwie 5%.

  Buick Encore GX Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są najważniejszym aspektem niezawodności, ponieważ ludzie nie chcą wydawać dodatkowej ilości pieniędzy na utrzymanie i naprawy. Średni koszt utrzymania samochodów Chrysler wynosi 608 dolarów rocznie. Koszt utrzymania Sebringa wynosi prawie 428 dolarów, co jest wysokim wynikiem w tej kategorii.

FAQ

Czy Chrysler Sebring to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chrysler Sebring to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Chryslerze Sebring?

Chrysler Sebring to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize

Jaka jest moc w Chryslerze Sebring i czy ma on turbo?

Chrysler Sebring ma 173 KM mocy i 166 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 2.4L/ Układ paliwowy to: SMPI.

Jak duży jest bagażnik w Chryslerze Sebring?

13,9 stóp sześciennych ( 0,394 m3 )

Jak duży prześwit ma Chrysler Sebring?

5,3 cala ( 13,46 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Chrysler Sebring ma stalowe koła przednie 16 x 6,5 cala i stalowe koła tylne 16 x 6,5 cala.

Czy Chrysler Sebring jest szybki?

Ten średni sedan z napędem na przednie koła i przednim silnikiem ma 4 drzwi i 5 miejsc siedzących. Tak naprawdę nie można go nazwać szybkim. Naturalnie wolnossący silnik benzynowy 2,7 litra 24vV6 produkuje 200 koni mechanicznych i przyspiesza Sebringa od 2,7 do 60 mph w zaledwie 9,5 sekundy. Może również osiągnąć prędkość maksymalną 134 mph.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z