Chrysler Voyager Niezawodność

W kategorii minivanów, Chrysler jest uważany za jednego z najlepszych ze względu na swoją praktyczność i dobrą jakość. Voyager jest produkowany przez nich od dziesięcioleci i wyrobili sobie markę w kategorii minivanów. Chrysler skupił się również na zapewnieniu każdej użytecznej funkcji, która jest dostępna w innych samochodach typu sedan.

Przegląd

Voyager oferowany jest w poziomach wykończenia L, LX i LXi, które mają mnóstwo wspaniałych funkcji, takich jak Apple CarPlay, funkcje bezpieczeństwa i sześciogłośnikowy system. Furgonetka dostępna jest tylko z napędem na przednie koła i posiada silnik 3,6 L V6, który jest również stosowany w innych modelach Pacifica.

Niezawodność

Niezawodność jest niezwykle ważnym czynnikiem przed zakupem jakiegokolwiek minivana ze względu na jego długotrwałe użytkowanie. Chrysler cieszy się złą sławą ze względu na współczynnik niezawodności, ale minivany są znane z powodu ich niskiej ceny i przestronności. Voyager ma 3 na 5 punktów w swojej niezawodności, co jest po prostu przeciętne.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo nigdy nie było problemem w przypadku samochodów Chryslera. Voyager jest 5-gwiazdkowym vanem z wieloma funkcjami bezpieczeństwa, ale standardowe funkcje bezpieczeństwa we wszystkich wariantach są bardzo nieliczne. Standardowe wyposażenie obejmuje kamerę cofania i poduszki powietrzne. Jednak dostępne funkcje bezpieczeństwa obejmują ostrzeganie przed kolizją, wykrywanie pieszych itp.

Stopa deprecjacji

Samochody Chryslera mają reputację samochodów, które nie utrzymują swojej wartości. Voyager amortyzuje się o około 55% po 5 latach. Ta wyższa stopa amortyzacji jest związana z gorszą jakością samochodów Chryslera. Jednak Voyager jest sławny, więc jego sprzedaż nie jest trudnym zadaniem.

  Audi RS3 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Według wielu recenzji i opinii ludzi, samochody Chrysler są niskiej jakości i sprawiają wiele problemów. Jednak części nie są wyjątkowo drogie, więc nie kosztują dużo. Średni roczny koszt utrzymania samochodu wynosi prawie 700 dolarów. Koszt ten może być zróżnicowany w zależności od właściciela. Ponadto, samochód posiada dobrą ochronę gwarancyjną.

FAQ

Czy Chrysler Voyager to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chrysler Voyager jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Chryslerze Voyagerze?

Chrysler Voyager to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minivany 2WD

Jaka jest moc silnika w Chryslerze Voyagerze i czy ma on turbo?

Chrysler Voyager ma 287 KM i 262 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.6 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Chrysler Voyager?

5,1 cala ( 12,95 cm )

Jaki typ kół posiada?

Chrysler Voyager ma stalowe koła przednie 17 X 7,5 cala i stalowe koła tylne 17 X 7,5 cala.

Czy Chrysler Voyager został wycofany z produkcji?

Voyager został wycofany z produkcji (rynek Stanów Zjednoczonych) i zastąpiony modelem Chrysler Town and Country SWB w 2003 roku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z