Co to jest najgorsze Audi kupić używane?

Wydaje się, że wiele osób, które kupują używane samochody zgodzi się, że kupno używanego Audi naprawdę nie jest dobrym interesem w dłuższej perspektywie. Głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na zakup używanego samochodu jest chęć zaoszczędzenia pieniędzy. Audis są dobrze znane jako wygodne i stylowe luksusowe samochody, dlatego wiele osób początkowo chce je zdobyć.

Kiedy klienci widzą używane Audi na sprzedaż, są podekscytowani ceną i tym, ile mogą zaoszczędzić na luksusowym pojeździe. To, na co nie patrzą od razu, to ile pieniędzy ten pojazd będzie ich kosztował w czasie. Większość Audi są zaprojektowane tak, aby działać sprawnie przez pierwsze trzy lata, ale po tym przychodzi wiele napraw.

Wszystkie te wycieczki do mechanika może kosztować dużo, zwłaszcza gdy jest dodawany w czasie. W przeważającej części, to nie jest mądra decyzja finansowa, aby kupić używane Audi. Każdy model jest inny na własną rękę, a niektóre z pojazdów w ciągu ostatnich lat nie są takie złe wybory.

Jednak jest jeden typ Audi, który dał klientom więcej problemów niż inni, gdy kupił używany. Jeśli planujesz kupić używane Audi w celu zaoszczędzenia pieniędzy, najgorsze Audi do kupienia jest Audi A4. Są one najdroższe w utrzymaniu, a mechanicy widzą problemy we wszystkich modelach na przestrzeni lat.

What Issues Arise With The Audi A4

Kiedy kupujesz używany pojazd, oczekuje się, że nie będziesz miał najbardziej aktualnej technologii i możesz potrzebować dziwnych napraw. W przypadku większości samochodów, po uwzględnieniu kosztów napraw, wciąż wychodzi na to, że jest to lepsza oferta niż zakup nowego samochodu. Większość ludzi, którzy kupują używane Audi A4 nie mają tego samego szczęścia.

  Czy felgi Audi pasują do Mercedesa?

Mechanicy zwrócili uwagę, że stale widzą te same trzy problemy powstają z używanymi Audi A4, bez względu na to, z którego roku są. Wszystkie trzy problemy obracają się wokół silnika sedana.

Zużycie oleju

Jednym z głównych problemów spotykanych w używanych Audi A4 jest nadmierne zużycie oleju. Wielu kierowców zauważyło, że około 64.000 mil pojazd będzie miał problemy z wyciekiem oleju lub spalania. Ten bałagan może kosztować ich średnio 6,000 dolarów ręcznie. Najgorszym modelem ze wszystkich dla tego problemu jest 2011 Audi A4.

Awaria silnika

Awaria silnika jest kolejnym dużym problemem, jeśli chodzi o zakup używanego Audi A4. Ponieważ silniki w tych pojazdach nie są najbardziej niezawodne, często borykają się z problemami przegrzania, braku smarowania i detonacji. Aby utrzymać ten samochód w ruchu, kosztuje to właścicieli i dodatkowe $6,500 rocznie.

Słaba jakość tłoka

Ponad 20 procent właścicieli używanych Audi A4 napotyka na problemy z tłokiem w swoim silniku. Zużycie tych silników powoduje, że jakość tłoka silnika zanika z czasem. Chociaż problem ten nie występuje zbyt często, to kiedy już się pojawi, może kosztować około 8 500 dolarów.

Które lata modelu Audi A4 są najgorsze

Podczas gdy Audi A4 napotyka swój sprawiedliwy udział problemów po pewnym czasie na drodze, nie wszystkie lata modelowe są straszne. Modele z lat 2013 i 2018 są bardziej niezawodne niż modele z innych lat, a właściciele nie mają z nimi prawie tak wielu problemów.
Jeśli robisz zakupy wokół dla używanego Audi dwa lata, że będziesz chciał uniknąć dla Audi A4s są 2009 i 2011. Te dwa modele otrzymały najwięcej skarg (i najwięcej wizyt u mechaników). Było 33 skarg otrzymanych na 2009 i 22 na 2011.
Zarówno 2009 jak i 2011 Audi A4 są Audi, które zmagają się z najwyższymi kosztami napraw przy najniższym przebiegu. Właściciele wydają tysiące dolarów każdego roku tylko po to, aby utrzymać je w ruchu.
Należy pamiętać, że Audi A4 jest na rynku od 1996 roku, a starsze modele mogą wymagać więcej napraw niż te z nowszymi silnikami. Nawet jeśli model 2002 został uznany za jeden z najlepszych modeli w tamtym czasie, posiadanie go dzisiaj byłoby bardzo kosztowne w utrzymaniu.

  Jaki jest najlepszy kolor dla Audi?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z