Czy gruba osoba może prowadzić BMW?

Gruba osoba może z łatwością prowadzić samochód BMW.

Osoby otyłe mogą z łatwością prowadzić samochód BMW, ponieważ większość z nich ma duże siedzenie kierowcy. Inne czynniki, takie jak miejsce na nogi i głowę, są również bardzo przestronne w BMW. BMW są nie tylko zaprojektowane, aby jeździć szybciej, ale są również zaprojektowane, aby zapewnić swoim klientom komfortową jazdę.

Factors affecting

Zazwyczaj nie jest to duży problem, jeśli masz tylko nadwagę. Jednak może to stać się problemem, gdy jesteś otyły. W dzisiejszych czasach tysiące Amerykanów cierpi na otyłość. Dlatego też producenci samochodów biorą pod uwagę fakt, że być może jakaś otyła osoba będzie musiała chodzić na siłownię, dlatego też robią swoje samochody przestronne.

Sprawdzając samochód, czy jest on odpowiedni dla Twojego ciała czy nie, powinieneś spojrzeć na przednią przestrzeń na głowę, przestrzeń na nogi, przestrzeń na ramiona i przestrzeń na biodra. Twoje ciało powinno zmieścić się w tych wymiarach, w przeciwnym razie będziesz musiał iść pieszo, aby dostać Big Maca.

BMW

Większość niemieckich samochodów jest znana ze swojej dużej prędkości i stabilności, ale są one również znane ze swojego ekskluzywnego i przestronnego wnętrza. BMW produkuje swoje samochody biorąc pod uwagę każdy kształt ciała, i są one dość duże, chyba że jesteś większy niż te samochody. Jednak niektóre sportowe edycje lub modele M nie są tak przestronne, dlatego powinieneś skupić się na modelach luksusowych.

Wnętrze BMW

Wnętrze BMW jest jednym z najbardziej komfortowych i luksusowych. Przednie fotele mają wiele opcji, takich jak elektrycznie regulowane siedzenia, a płacąc dodatkowe pieniądze, możesz otrzymać pakiet premium, który posiada fotele z masażem i wentylowaną skórą. Dodatkowo, fotel kierowcy może być również regulowany, aby zapewnić więcej miejsca dla kierowcy.

  Czy BMW to supersamochód?

Najbardziej przestronne BMW

Najbardziej przestronnym samochodem BMW jest BMW X7. Jest to pełnowymiarowy SUV wyprodukowany w 2018 roku i jest ogromny od wewnątrz. SUV jest potężny, jak również przestronny od wewnątrz. Wymiary samochodu są następujące:

Miejsce na głowę z przodu (cale) 41,9
Miejsce na nogi z przodu (cale) 39,8
Miejsce na ramiona z przodu (cale) 60

Inne BMW i ich wymiary wewnętrzne

BMW X5 to również SUV BMW i jest on również wystarczająco przestronny, aby prowadzić go przez grubą osobę. Jego wymiary to:
Miejsce na głowę z przodu (cale) 40,8
Miejsce na nogi z przodu (w calach) 39,8
Miejsce na ramiona z przodu (cale) 60

BMW serii 7 G11 jest uważane za jeden z najbardziej przestronnych samochodów w kształcie sedana. Wymiary samochodu są następujące:
Miejsce na głowę z przodu (w calach) 39,9
Przestrzeń na nogi z przodu (w calach) 41,4
Miejsce na ramiona z przodu (w calach) 59,2
BMW serii 8 jest również bardzo przestronne, a średnia przestrzeń przednia wynosi 46 cali. Wymiary całkowite przedstawiają się następująco:
Miejsce na głowę z przodu (w calach) 38,9
Przestrzeń na nogi z przodu (w calach) 42,1
Miejsce na ramiona z przodu (w calach) 57,2

Inne samochody BMW i ich średnia ilość miejsca z przodu jest następująca:
BMW i3 (cale) 44,6
BMW i8 (cale) 46,2
BMW serii 1 (cale) 44,4
BMW serii 2 (cale) 45,8
BMW serii 3 (cale) 45,5
BMW serii 4 (cale) 45
BMW serii 5 (cale) 46,3
BMW serii 6 (cale) 46,4
BMW X1 (cale) 46
BMW X2 (cale) 45,2
BMW X3 (cale) 46,3
BMW X4 (cale) 45,9
BMW M2 (cale) 45,3
BMW M3 (cale) 46
BMW M4 (cale) 45,7
BMW M5 (cale) 46,9
BMW M8 coupe (cale) 46

  Czy istnieje 4-drzwiowy kabriolet BMW?

Werdykt
Samochody BMW z pewnością mają wystarczająco dużo miejsca, aby przewozić osoby otyłe. Przednie fotele samochodów mogą pomieścić bardzo grubą osobę i nadal jeździć jak każdy inny samochód BMW. Osoby otyłe mogą również doświadczać grubych samochodów z maksymalnym poziomem komfortu. Dlatego BMW są bardzo dobre dla osób otyłych.

FAQ

Jakie są najbardziej przestronne samochody?

Samochody nie powinny być po prostu duże, ale powinny mieć więcej miejsca dla pasażerów. Fotel kierowcy powinien być wystarczająco duży dla każdej wysokiej osoby lub osoby otyłej. Kierowca powinien otrzymać maksymalną przestrzeń, ponieważ kierowcy muszą być przytomni przez cały czas jazdy. Na szczęście istnieje wiele samochodów, które są wystarczająco przestronne dla każdego wysokiego lub grubego kierowcy. Oto lista dużych przestronnych samochodów z przeciętną przestrzenią przednią:

 • Chevrolet Silverado – 53,6 cala
 • Chevy Tahoe – 53,6 cala
 • Lincoln Navigator – 52,6 cala
 • Cadillac XTS – 49,7 cala
 • Hyundai Azera – 49,68 cala
 • Chevrolet Impala – 49,63 cala
 • Kia Optima – 49,38 cala
 • Ford Fusion – 49,08 cala
 • Dodge Charger – 49,03 cala
 • Infiniti M37 – 48,95 cala

Czy SUV-y są zazwyczaj bardziej przestronne niż sedany?

SUV-y mają zazwyczaj większą przednią szybę i większą widoczność, dzięki czemu samochód jest z założenia przestronny. Ilość miejsca siedzącego w tych samochodach jest również większa niż w sedanach. Siedzenie kierowcy jest również wystarczająco duże, a ogólna przestrzeń jest również większa niż w sedanach. SUV-y mają również wysoki prześwit, który pomaga w wysiadaniu grubych ludzi z samochodu.

  Najlepsze modele BMW z silnikiem twin-turbo

Drugie rzędy są również pojemne i przestronne w SUV-ach. Z łatwością zmieszczą się w nich 3 osoby, a nikomu nie będzie niewygodnie. Niektórzy ludzie nawet przewożą 4 osoby w tylnym rzędzie. Pełnowymiarowe SUV-y, takie jak BMW X7, mogą przewozić 7 osób w samochodzie. Te SUV-y mają dodatkowy 3. rząd wewnątrz samochodu. Dlatego, jeśli chcesz mieć duży, przestronny samochód, wybierz SUV-a.

Jakie są najlepsze samochody dla niskich ludzi?

Wielu niskich ludzi chce mieć ładny samochód dla siebie. Krótcy ludzie potrzebują regulowanych siedzeń dla swoich samochodów, aby osiągnąć maksymalną widoczność. Nie chcą też dużego samochodu, w którym nie mogą nawet dosięgnąć deski rozdzielczej. Dlatego największą potrzebą dla krótkich ludzi jest posiadanie samochodu z regulacją fotela kierowcy, maksymalną widocznością i komfortem. Oto kilka najlepszych samochodów do tego celu:

 • Mercedes-Benz S-Class
 • Nissan Altima
 • Subaru Outback
 • Kia Soul
 • BMW serii 7

Ile może ważyć samochód?

Samochody są zaprojektowane do przewożenia dużej ilości pasażerów i bagażu. Nie oznacza to jednak, że nie może na nie wpływać Twoja waga. Jeśli jesteś ciężkim kierowcą, to przewożenie 4 do 5 osób w samochodzie może obciążyć silnik i wpłynąć na osiągi Twojego samochodu. Nie należy jednak przekraczać limitu 850 lbs. lub 385 kg.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z