Czy istnieje 6-miejscowa Tesla?

Tesla może nie ma w swojej ofercie wielu marek i modeli samochodów, ale oferuje kilka opcji, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów. Na przykład, większość modeli Tesli ma co najmniej dwa do trzech wariantów. Ponadto niektóre z nich mieszczą 4, inne 5, 6, a nawet 7 osób. Ale która Tesla jest 6-miejscowa?

Tak, Tesla Model X oferuje trzy różne konfiguracje siedzeń; 5, 6, i 7 miejsc. Tak więc, to zależy od Ciebie, aby albo wybrać 5-, 6- lub 7-miejscowy Tesla Model X. Niemniej jednak, jest to również istotne, aby zauważyć, że Tesla Model X z 6 miejsc jest droższy niż Tesla Model X z 7 miejsc.

Tesla Model X z 6-miejscowej pojemności idzie za około 96,490 dolarów, podczas gdy Tesla Model X z 7-miejscowej pojemności idzie za około 93,490 dolarów, co oznacza, że jest tańszy o 3,000 dolarów. Poza tym, model 6-miejscowy oferuje więcej komfortu niż model 7-miejscowy.

Poza konfiguracjami siedzeń, samochody te mają te same cechy. Oczywiście, chyba że wybierzesz inny wariant Tesla Model X. Co więcej, będziesz musiał wybierać tylko pomiędzy wariantami Tesla Model X Standard Range i Plaid.

Co sprawia, że Tesla Model X jest najlepszym elektrycznym SUV-em?

Podobnie jak Tesla Model Y, która bazuje na Tesla Model 3, Tesla Model X bazuje na Tesla Model S. Pierwsza Tesla Model X została zaprezentowana 9 lutego 2012 roku. Jest to średniej wielkości crossover SUV o wyjątkowych osiągach, przestronnej kabinie i dużej powierzchni ładunkowej.

Wiele rzeczy sprawia, że Tesla Model X jest nie tylko najlepszym elektrycznym SUV-em, ale także jednym z najlepszych SUV-ów średniej wielkości na rynku. Niektóre z tych rzeczy to wygląd, przestronność, wydajność i bezpieczeństwo. Zostały one wyjaśnione w następujący sposób:

  Który jest lepszy Polestar czy Tesla?

Wygląd

Tesla Model X posiada futurystyczny design, który sprawia, że jest to jeden z najlepiej wyglądających elektrycznych SUV-ów na rynku. Ma czystsze linie, które nadają mu bardziej współczesny wygląd na zewnątrz. Poza tym, samochód został zaprojektowany z myślą o wydajności. Jedynym wyzwaniem jest to, że ma ograniczoną liczbę kolorów do wyboru.

Wnętrze jest również nie z tego świata, ponieważ jest wyposażone w 17-calowy wyświetlacz, kwadratową kierownicę w stylu F1 i unikalny szklany dach, który biegnie od podstawy maski do góry nad pasażerami przednich siedzeń. Szklany dach zapewnia zapierający dech w piersiach widok zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

Osiągi

Jeśli chodzi o osiągi, Tesla Model X jest jednym z najlepiej prowadzących się SUV-ów na rynku. Dzieje się tak, ponieważ wariant Long-Range może przyspieszyć od 0 do 60 w 3,8 sekundy, podczas gdy wariant Plaid zajmuje 2,5 sekundy. Ponadto, samochody te są bardzo szybkie, ponieważ wariant Long-Range ma prędkość maksymalną 155 mph, podczas gdy model Plaid ma 165 mph.

Z takim najwyższym przyspieszeniem i prędkością, Tesla Model X jest jednym z najszybszych SUV-ów na rynku. Dodatkowo, mogą się one pochwalić wyjątkowym zasięgiem 330 do 350 mil. Wariant Long-Range może pokonać do 348 mil na pełnym ładowaniu, natomiast wariant Plaid do 333 mil.

Bezpieczeństwo

Zgodnie z oczekiwaniami, Tesla Model X jest samochodem bezpiecznym. Dotyczy to większości luksusowych samochodów, ponieważ są one zazwyczaj wykonane z najwyższej klasy materiałów i technologii. Tesla Model X może pochwalić się takimi funkcjami bezpieczeństwa jak Autopilot, standardowy system ostrzegania o niezamierzonej zmianie kierunku jazdy oraz standardowy system automatycznego hamowania awaryjnego.

  Czy Tesla Y potrafi parkować równolegle

FAQ

Ile miejsc ma Tesla?

To zależy od modelu Tesli. Tesla Model 3 i Y mają 5 miejsc siedzących. Tesla Model Y jest dostępny z opcjami 5 i 7 miejsc, podczas gdy Tesla Model X jest dostępny z 5, 6 i 7 miejscami. Wreszcie, stara Tesla Roadster jest wyposażona w dwa fotele, podczas gdy nowa Tesla Roadster ma 4 fotele.

Czy Tesla Model 3 i S mieści 7 pasażerów?

Nie, Tesla Model 3 i Model S nie mają opcji 7 siedzeń ani trzeciego rzędu. Jeśli chcesz Teslę z trzecim rzędem siedzeń, powinieneś rozważyć spojrzenie na Teslę Model Y i X. Niemniej jednak, Tesla planuje wprowadzić nową wersję Modelu S Plaid z 7-miejscową pojemnością.

Jaka jest największa Tesla?

Tytuł dla największej Tesli wędruje do Tesli Model X. Ten samochód jest nawet większy od Range Rovera. Ma największą pojemność bagażnika spośród wszystkich elektrycznych SUV-ów dostępnych na rynku. Ponadto, ma doskonałą zdolność holowania w porównaniu z innymi SUV-ami. Wreszcie, co nie mniej ważne, może pomieścić do siedmiu pasażerów.

Czy Teslę łatwo jest obrócić?

Nie, to nie jest łatwe. Tesla jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów na rynku. Dzieje się tak dlatego, że akumulatory Tesli znajdują się pod samochodem w kształcie deskorolki, co sprawia, że bardzo trudno jest je przewrócić. Oprócz konstrukcji, którą trudno przewrócić, samochody takie jak Tesla Model 3 posiadają szklany dach, który nie ulega łatwo zgnieceniu nawet w przypadku przewrócenia się samochodu.

SUV-y są znane z tego, że mają znacznie większe ryzyko przewrócenia się niż sedany, hatchbacki, coupe i kombi. Jednak SUV-y Tesli są znane z tego, że mają bardzo niskie ryzyko przewrócenia się, ze względu na ich konstrukcję. Na przykład, Tesla Model Y ma najniższe ryzyko przewrócenia się spośród wszystkich SUV-ów zarejestrowanych przez NHTSA.

  Czy Tesla Smart Summon działa?

Czy jest Tesla z trzecim rzędem siedzeń?

Tak, jest Tesla z trzecim rzędem siedzeń. Tesla Model Y jest wyposażona w trzeci rząd. Poza tym, Tesla Model X również ma opcję trzeciego rzędu. Jednak trzeba będzie zapłacić dodatkową opłatę w wysokości 3,000 dolarów, aby uzyskać trzeci rząd. W tej samej notatce, trzeci rząd dla Tesla Model Y jest dostępny tylko dla wariantów Standard Range i Long-Range.

Wniosek

Jeśli chcesz Teslę z 6 miejscami, nie szukaj dalej niż Tesla Model X. Ten samochód jest dostępny z opcjami 5, 6 i 7 miejsc. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać samochód z konfiguracją, którą chcesz. Poza tym, ważne jest, aby zauważyć, że Tesla Model X z 6 miejsc jest droższy niż ten z 7 miejsc.

Poza tym, że mają różne konfiguracje siedzeń, te samochody mają te same cechy. Poza tym, dodatkowe fotele nie są zazwyczaj tak wygodne jak fotele w pierwszym i drugim rzędzie. Podsumowując, są one idealne dla osób z dużymi rodzinami.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z