Dodge Challenger SRT Demon Niezawodność

Challenger to samochód sportowy, który stał się naprawdę sławny dzięki swojemu kształtowi nadwozia i występom w wielu filmach i programach telewizyjnych. SRT Demon jest jego limitowaną wersją o wysokich osiągach z masywnym silnikiem. Został wprowadzony w 2017 roku.

Przegląd

Dodge Challenger został wprowadzony w 1969 roku, a obecnie znajduje się w swojej 3 generacji. Wariant SRT Demon to wyczynowa, limitowana wersja auta z silnikiem 6,2 L V8 i doładowaniem 2,7 L. Ten potężny silnik produkuje 840 KM i może przejechać od 0 do 60 mph w zaledwie 2,3 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność jest często ignorowana przez ludzi kupujących muscle car, taki jak Challenger, a model SRT Demon jest nawet rzadkością. Challenger ma świetny wynik niezawodności ze względu na świetną jakość i inne czynniki. Jego wynik niezawodności wynosi 88 na 100, co jest określane jako świetny wynik.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest również istotną kwestią w niezawodności samochodów. Challenger wypadł świetnie w testach zderzeniowych i otrzymał bardzo dobrą ocenę. Ma 5 z 5 gwiazdek w swoich ocenach bezpieczeństwa z wieloma innymi funkcjami bezpieczeństwa. Funkcje bezpieczeństwa obejmują funkcje wspomagające kierowcę, takie jak tempomat, ostrzeżenie przed kolizją i wiele poduszek powietrznych.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży wpływa również na niezawodność samochodu. Wskaźnik amortyzacji samochodów Dodge nie jest najlepszy, ale nadal jest dobry. Jednak Challenger ma wyjątkowo niską stopę amortyzacji, która po 5 latach spada zaledwie o około 40%.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania samochodów Dodge nie należą do najdroższych, a jakość części jest również dobra. Challenger SRT Demon kosztuje około 650 dolarów rocznie za wszystkie swoje utrzymanie. Jest to znacznie niższy koszt niż w przypadku wielu innych samochodów sportowych, a ponadto ma on niską tendencję do wykonywania poważniejszych napraw.

  BMW M5 niezawodność

FAQ

Czy Dodge Challenger SRT Demon to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Dodge Challenger SRT Demon jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Dodge Challenger SRT Demon?

Dodge Challenger SRT Demon to samochód z 1 miejscem siedzącym. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Jaka jest moc w Dodge Challenger SRT Demon i czy ma turbo?

Dodge Challenger SRT Demon ma 808 koni mechanicznych i 717 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Supercharger Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 6.2 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Dodge Challenger SRT Demon?

16,2 stopy sześciennej ( 0,459 m3 ) Jak duży prześwit ma Dodge Challenger SRT Demon? 4,5 cala ( 11,43 cm )

Jaki typ kół posiada?

Dodge Challenger SRT Demon ma przednie koła z kutego aluminium 18 X 11 cali i tylne koła z kutego aluminium 18 X 11 cali.

Czy Dodge Demon to dobra inwestycja?

Demon może być długoterminową inwestycją. Możliwe jest dokonanie większej inwestycji, jeśli utrzymasz swój samochód w dobrym stanie i masz niski przebieg. Jest to jednak inwestycja długoterminowa.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z