Dodge Durango SRT 392 Niezawodność

Dodge produkuje samochody Durango już od dziesięcioleci. Są to średniej wielkości SUV-y z trzecim rzędem siedzeń. Modele SRT są modelami Dodge’a o wysokich osiągach. Durango SRT posiada wiele wspaniałych cech, takich jak system AWD, jeszcze lepszej jakości części i luksusowe wnętrze.

Przegląd

Durango SRT to wersja wyczynowa z potężnym silnikiem 6,4 L Hemi 392 V8, który produkuje 475 KM i rozpędza się od 0 do 60 km/h w kilka sekund. System AWD w tym samochodzie jest również świetny i zapewnia dodatkową płynność jazdy i możliwości off-roadowe.

Niezawodność

Niezawodność to ważna sprawa, ale nie zawsze jest najważniejsza w samochodach o wysokich osiągach, takich jak Durango SRT. Dodge z pewnością poprawił swoją niezawodność. Durango ma świetną ocenę niezawodności 81 na 100, a SRT jest jeszcze bardziej niezawodny dzięki wysokiej jakości częściom zastosowanym w tym samochodzie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo nie jest wielkim problemem w samochodach Dodge, ponieważ jest całkiem dobre. Durango to samochód z 4 gwiazdkami i świetnymi wynikami w testach zderzeniowych. Model SRT ma jedną z najlepszych funkcji bezpieczeństwa Dodge, takich jak wiele poduszek powietrznych, nawet więcej, solidna klatka kabiny, ostrzeżenie przed kolizją i wiele innych, a wszystkie z nich są w standardzie.

Stopa amortyzacji

Stawka amortyzacji jest również sprawa dotycząca w niezawodności samochodu. Samochody Dodge zazwyczaj dobrze wypadają w wartości odsprzedaży. Durango traci około 40% swojej pierwotnej wartości, a SRT jest jeszcze rzadszy.

Konserwacja i naprawy

Utrzymanie samochodów o wysokich osiągach jest droższe niż zwykłych modeli. Zwykłe Durango kosztuje około 675 dolarów za prewencyjną konserwację. Dobrą stroną modelu SRT jest to, że posiada on najlepszej jakości części i ma bardzo niską tendencję do wykazywania jakichkolwiek problemów w ciągu pierwszych pięciu lat eksploatacji.

  Chevrolet Silverado 1500 Niezawodność

FAQ

Ile miejsc jest w Dodge Durango SRT 392?

Dodge Durango SRT 392 to samochód posiadający 6 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc Dodge’a Durango SRT 392 i czy ma on turbo?

Dodge Durango SRT 392 ma 475 koni mechanicznych i 470 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 6.4 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Dodge Durango SRT 392 ma aluminiowe przednie koła 20 X 10 cali i aluminiowe tylne koła 20 X 10 cali.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z