Ford Expedition Niezawodność

Ford jest znaną marką dużych ciężarówek i SUV-ów. Expedition to pełnowymiarowy SUV, którego celem jest zapewnienie większej przestrzeni zarówno dla ładunku, jak i dla pasażerów. SUV może pomieścić do 8 osób. Samochód jest również wystarczająco mocny, aby holować za sobą dowolną przyczepę.

Przegląd

Obecna generacja Expedition została zaprezentowana w 2018 roku z silnikiem 3,5 L V8. Samochód ma mnóstwo funkcji z systemem 4WD i niezwykle płynną jazdą. Samochód posiada również trzeci rząd dla pasażerów. Poziomy wykończenia Platinum posiadają silnik 3,5 L V6, który ma zwiększoną moc w porównaniu do zwykłych poziomów wykończenia.

Niezawodność

Niezawodność nie jest najlepszym punktem sprzedaży Forda. SUV-y i ciężarówki Forda są z pewnością świetne pod względem możliwości przewozu ciężkich ładunków, przechowywania i mocy, ale nie są najbardziej niezawodne. Expedition ma średnią ocenę niezawodności 3.0 na 5.0 według Consumer Reports.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zawsze było świetne w samochodach Forda, a zwłaszcza w SUV-ach Forda, takich jak Expedition. Samochody takie jak Expedition mają wyraźną przewagę w zderzeniach z powodu ich twardych ciał i wysokiego prześwitu. Expedition otrzymał również świetny wynik bezpieczeństwa 5 z 5 przez NHTSA w swoich testach zderzeniowych. Posiada wiele innych funkcji bezpieczeństwa, takich jak system utrzymywania pasa ruchu, poduszki powietrzne, system ostrzegania przed kolizją i wiele innych dostępnych opcji.

Stopa amortyzacji

Fordy nie są może najbardziej niezawodnymi samochodami, ale z pewnością bardzo dobrze trzymają swoją cenę. Expedition ma również świetną wartość odsprzedaży, a jego amortyzacja wynosi około 18% po 1 roku i zaledwie 51% po 5 latach posiadania.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania są często nieco wyższe w SUV-ach z czarnuchem, ze względu na części zastosowane w samochodzie. Expedition ma średni koszt utrzymania na poziomie 850 dolarów, co jest najwyższym kosztem spośród wszystkich samochodów Forda. Jednak jakość części i samochodu jest bardzo dobra i potrzebują one mniej pieniędzy na naprawy, a jedynie na konserwację zapobiegawczą.

  Ford Bronco Sport Niezawodność

FAQ

Ile miejsc jest w Fordzie Expedition?

Ford Expedition to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na tylne koła

Jaka jest moc silnika w Fordzie Expedition i czy ma on turbo?

Ford Expedition ma 375 koni mechanicznych i 470 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.5 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży prześwit ma Expedition?

9,8 cala ( 24,89 cm )

Jaki typ kół posiada?

Ford Expedition ma aluminiowe koła przednie 18 X 8,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 X 8,5 cala.

Jak długo działają silniki Forda Expedition?

W zależności od tego, jak dobrze go utrzymasz, silnik Forda Expedition powinien wytrzymać od 150 000 do 300 000. Silnik 5,4L V8 z 16 zaworami ma najniższą żywotność.

Jaki jest najbardziej niezawodny rok dla Forda Expedition?

Ford wprowadza nowe modele co roku, ale niektóre pojazdy radziły sobie lepiej niż inne. Najgorsze lata dla Forda to 2003 i 2006 Ford Expeditions, podczas gdy model 2019 i 2020 są najlepsze. Pomimo niektórych lat samochodów mających najgorsze recenzje, istnieje wiele lat ze świetnymi recenzjami samochodów.

Który jest bardziej niezawodny Tahoe czy Expedition?

Ford Expedition wygrywa nagrodę Best Large SUV for Families 2020. Ale Chevrolet Tahoe jest bardziej przystępnym cenowo rywalem i oferuje świetną przewidywaną ocenę niezawodności, a także wiele funkcji.

Czy Ford Expeditions ma problemy z silnikiem?

Jest to dość powszechne w Expeditions z V8s rodziny, w tym 4,6L lub 5,4L. Problem ten występuje najczęściej w Expeditions wyprodukowanych pomiędzy 1999 a 2003 rokiem. Inne lata dotknięte problemem to Expeditions od 1999 do 2003, Expeditions 2004-2008 oraz 1997-1998.

  Ford F150 Raptor Niezawodność

Czy Ford Expedition jest wart swojej ceny?

Ford Expedition to duży SUV, który jest bardzo dobrze zbudowany i wart swojej ceny. Ma również jedną z najwyższych ocen osiągów w swojej klasie. Expedition ma doskonałe właściwości jezdne jak na pojazd tej wielkości. Ten Ford jest dostępny w wersjach dwu- i trzyrzędowych. Oferuje przestronne miejsca siedzące, a także dużą przestrzeń ładunkową.

Jaki jest największy SUV Forda?

Największym SUV-em Forda jest Ford Expedition Max z 2022 roku. To Ford Expedition Max, ale znacznie większy. Jest o wiele większy. Ford Expedition Max mierzy 221,9 cali długości, podczas gdy standardowy Ford Expedition mierzy 210 cali.

Jaki jest najgorszy rok dla Forda Expedition?

Rok 2006 był najgorszym rokiem dla Forda Expedition. Rok 2006 był najgorszym rokiem dla Forda Expedition. Najwięcej skarg dotyczyło silnika i odpadającego lakieru. CarComplaints.com podaje, że największym problemem Forda Expedition była niezdolność do wyłączenia silnika, gdy zapaliła się kontrolka Failsafe.

Który ma więcej przestrzeni ładunkowej Suburban czy Expedition?

Po złożeniu trzeciego rzędu, przestrzeń ładunkowa Expedition rozszerza się z 57,5 do 73,3 jardów sześciennych. Chevy Suburban 2019 jest zwycięzcą we wszystkich trzech wymiarach. Ma 39,3 stopy sześciennej więcej ładunku niż Expedition, 76,7 stopy sześciennej mniej niż drugi rząd i 121,7 cali sześciennych ze złożonymi oboma rzędami.

Który jest lepszy Yukon czy Expedition?

GMC Yukon Denali z 2021 roku oferuje lepsze możliwości funkcjonalne, mocniejszy silnik i świetne opcje finansowania, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej przystępny cenowo. Model 2020 Expedition Platinum oferuje wiele specjalnych funkcji, ale nasi eksperci uważają, że 2021 GMC Yukon Denali jest lepszym wyborem.

  Ford Maverick Niezawodność

Czy 2022 Expedition wymaga gazu premium?

Expedition może jeździć na 87-procentowej liczbie oktanów. Jednak dla optymalnych osiągów, takich jak holowanie, zaleca się stosowanie 91 oktanów.

Kiedy Ford przestał montować V8 w Expedition?

2015

Czy Expedition Max jest większy od Expedition?

Ford Expedition Max mierzy o stopę więcej niż zwykły Expedition. Na dłuższych trasach może pomieścić nawet ośmiu pasażerów. Nawet wyższe osoby będą się czuły swobodnie w trzecim rzędzie. Expeditions są standardowo wyposażone w siedzenia z tkaniny. W wyższych wersjach wyposażenia dostępne są również pikowane skórzane.

Czy Ford Expedition jest wygodny?

Jest wygodny i przestronny. Ford Expedition to trzyrzędowy SUV, który w tradycyjnym rozumieniu może pomieścić do sześciu osób. Expedition Max jest bardziej przestronny i wygodny niż krótszy Expedition. Model na rok 2021 będzie miał nową bazową wersję wyposażenia oraz dodatkowe elementy opcjonalne.

Ile mil przejedzie Ford Expedition na pełnym baku?

Oszczędność paliwa: Expedition osiąga do 17 mpg w mieście i do 23 na autostradzie. Te wartości są porównywalne, jeśli nie lepsze od rywali Forda.

Jaki jest najbardziej luksusowy Ford Expedition?

Platinum. Ford Expedition Platinum z 2021 roku to najbardziej luksusowy model SUV-a. Łączy w sobie komfort i osiągi. Osiągi są znacznie poprawione w przypadku standardowego układu napędowego. Active Motion(r), przednie fotele zawierają funkcje masażu, które sprawiają, że jazda jest bardzo komfortowa.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z