GMC Canyon Niezawodność

GMC jest częścią General Motors, która koncentruje się na większych pojazdach, takich jak pickupy, SUV-y, itp. Canyon jest małym pickupem, który specjalizuje się w off-roadingu i holowaniu. Samochód ma świetne zawieszenie i 31-calowe opony.

Przegląd

Canyon to solidny pojazd, który świetnie sprawdza się nawet na wyżynach i nierównych drogach. Występuje w dwóch układach napędowych z silnikiem 2,5 L oraz 3,6 L. Ciężarówka posiada również napęd na 4 koła w wersji 3.6 L.

Niezawodność

Niezawodność jest istotną informacją przed zakupem jakiegokolwiek samochodu. General Motors produkuje samochody od wieków i są one wystarczająco niezawodne, aby im zaufać. GMC ma ocenę niezawodności 3.0 na 5.0, plasując się na 22 miejscu wśród 32 marek samochodów, co nie jest najlepszym wynikiem. Jednak Canyon ma średnią ocenę niezawodności 79 na 100 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach dużym zmartwieniem dla konsumentów, co jest świetną rzeczą. Samochody ciężarowe GMC są regularnie poddawane testom zderzeniowym przez NHTSA i IIHS. Canyon został poddany crash-testom zarówno przez NHTSA, jak i IIHS, które przyznały samochodowi średnie noty za bezpieczeństwo. Posiada dostępne funkcje bezpieczeństwa, takie jak ostrzeganie przed kolizją, ostrzeganie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu itp.

Stopa amortyzacji

Wskaźnik amortyzacji pomaga nam również w określeniu niezawodności samochodu. GMC ma przyzwoitą wartość rezydualną nawet po 5 latach. Po 5 latach amortyzuje się średnio o około 50%. Canyon również ma przyzwoitą stopę amortyzacji – 40% po 5 latach.

  BMW M2 Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty obsługi technicznej i napraw nie są najniższe w ciężarówkach GMC. Te ciężarówki i SUV-y, średnio kosztują około 744 dolarów rocznie, co jest nieco wysokie w porównaniu do innych konkurentów. Koszt utrzymania Canyon jest prawie 548 dolarów przez RepairPal, który obejmuje wszystkie jego konserwacji zapobiegawczej i nieterminowych wizyt.

FAQ

Ile miejsc jest w GMC Canyon?

GMC Canyon to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na cztery koła

Jaka jest moc w GMC Canyon i czy ma turbo?

GMC Canyon ma 308 koni mechanicznych i 275 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w GMC Canyon?

61,7 stóp sześciennych ( 1,747 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

GMC Canyon ma aluminiowe przednie koła 17 x 8 cali i aluminiowe tylne koła 17 x 8 cali.

Ile mil wytrzymuje GMC Canyon?

Przy odpowiedniej konserwacji typowy Canyon może przejechać co najmniej 200 000 mil. Wielu właścicieli twierdzi, że ich Canyon przekroczył granicę 300 000 kilometrów. Są optymistami, że może on przejechać jeszcze 100 000.

Czy GMC Canyon to dobra ciężarówka?

GMC Canyon 2022 to świetna opcja dla kompaktowych pickupów. Canyon jest dostępny w modelach Crew Cab i Extended. Imponuje różnorodnością opcji silnikowych, dużymi możliwościami holowniczymi i spokojną jazdą/prowadzeniem. Canyon jest raczej wołem roboczym niż wozem rodzinnym.

  Aston Martin DBS Superleggera Niezawodność

Który jest lepszy GMC Canyon czy Tacoma?

W normalnych warunkach Tacoma byłaby zdecydowanym zwycięzcą. W tym przypadku jednak GMC Upstart oferuje nowy pakiet, który charakteryzuje się udoskonaloną jazdą, większą liczbą opcji konfiguracji i ogólnymi możliwościami. W tej rundzie zwycięzcą jest GMC Canyon.

Który jest lepszy GMC Canyon czy Ford Ranger?

2,5-litrowy, 4-cylindrowy silnik GMC Canyon z 2021 roku ma moc 200 KM. Ford Ranger z 2021 roku napędzany jest silnikiem EcoBoost o mocy 295 KM z technologią Auto Start-Stop. Jest tylko odrobinę szybszy od GMC Canyon z 2021 roku.

Czy GMC Canyon jest taki sam jak Chevy Colorado?

Bez względu na to, jak to sformułować, GMC Canyon i Chevrolet Colorado są bardzo podobne. General Motors produkuje obie marki i dzieli się tymi samymi technologiami i koncepcjami. Obie ciężarówki mają takie same układy napędowe, wymiary dla ładunku i pasażerów, a także takie same wymiary.

Która ciężarówka jest większa Canyon czy Ranger?

Ranger mierzy 210,8 cala długości, 73,3 cala szerokości i 70,7 do 71,5 cala wysokości. Waży od 4,232 do 4,441 funtów. Istnieją trzy rodzaje opcji nadwozia i kabiny dla 2019 GMC Canyon: Extended Cab z długim łóżkiem, Crew Cab z długim łóżkiem i Crew Cab bez krótkiego łóżka.

Który z nich jest większy Colorado czy Canyon?

2019 Colorado i 2019 Canyon wyglądają bardzo podobnie pod względem wielkości. Jedyna różnica tkwi w ich długości. Colorado mierzy 212,7 cala długości, podczas gdy Canyon mierzy od 212,2 cala do 224,9 cala.

  GMC Savana Niezawodność

Jakie problemy ma GMC Canyon?

Oto lista najczęstszych problemów występujących w GMC Canyon:

  • Kłopoty z przekładnią.
  • Problemy z układem kierowniczym.
  • Problemy z silnikiem.
  • Wadliwe zaciski hamulcowe.
  • Wadliwie działająca klimatyzacja i ogrzewanie.

Czy posiada Android Auto?

Tak, Canyon 2022 jest standardowo wyposażony w system Android Auto. We wszystkich wersjach wyposażenia znajduje się również Apple CarPlay.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z